Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Reconditionez carduri/chei renault
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
gsalexandru
Repar carduri de renault, in special laguna. Inlocuiri carcase card cu 2 si 3 butoane carduri laguna 2.
Reparatia unui card costa 50 lei. Lucrez numai cu scule adecvate si am experienta de 15 ani in domeniul electronicii
gsalexandru
Valabil
gsalexandru
UP
gsalexandru
Valabil
gsalexandru
valabil
gsalexandru
up
gsalexandru
valabil
gsalexandru
up

25 Feb 2014, 07:23:
valabil
gsalexandru
up
gsalexandru
up
gsalexandru
valabil
gsalexandru
valabil
gsalexandru
up
gsalexandru
Up
adrianprodan
Salut

repari si carduri megane 2.2 ?

Nu mai functioneaza bine butoanele de inchis / deschis

Ms.
gsalexandru
Sigur. Butoanele se schimba.
golfy03
Din ce oras esti?
gsalexandru
suceava
adrianprodan
QUOTE(gsalexandru @ 12 Mar 2014, 12:04)
Sigur. Butoanele se schimba.
*



Si cum procedam ca eu sunt din Bucuresti?
gsalexandru
o trimiti la mine prin fan curier sau posta romana, la mine sta maxim 2 zile, timp in care o desfac, repar, si o tin putin in teste. Dupa ce primesti cardul imi vei face plata in cont bancar
adrianprodan
QUOTE(gsalexandru @ 12 Mar 2014, 13:32)
o trimiti la mine prin fan curier sau posta romana, la mine sta maxim 2 zile, timp in care o desfac, repar, si o tin putin in teste. Dupa ce primesti cardul imi vei face plata in cont bancar
*



Perfect sa imi trimiti si mie datel de contact te rog

Multumesc

Adrian Prodan
gsalexandru
Am trimis datele in mesaj privat

13 Mar 2014, 13:17:
valabil

14 Mar 2014, 06:43:
up
gsalexandru
up
gsalexandru
Valabil
adrianprodan
Trimis card, primit card reparat (functioneaza perfect)

Foarte serios, recomand

gsalexandru
Multumesc pentru feedback.

Valabil in continuare
gsalexandru
Valabil
gsalexandru
valabil

24 Mar 2014, 19:10:
Valabil
gsalexandru
up
gsalexandru
UP
gsalexandru
valabil
gsalexandru
Carcase cu 2 butoane pentru laguna in stoc
gsalexandru
valabil
pedroo23
salut, am si eu eu card megane 2, nu vrea sa mearga de nici o culoare, se poate ? ( gasind unele tutoriale pe net am desfacut eu carcasa si placa nu se vede a avea nimic, adica nici un contact dezlipit...nu stiu ce are, nu face nici o functie) il pot trimite ?
gsalexandru
Salut. A functionat vreodata pe masina ta (sau esti sigur ca este de la masina care ar trebui sa reactioneze la acel card)? Daca da atunci se poate face si il poti trimite. Daca vrei sa-l trimiti iti dau adresa pe PM
pedroo23
da, e de la masina mea, a functionat. De vreo 2 luni a inceput sa faca figuri pana a cedat de tot. Daca crezi ca te poti ocupa de el, maine il trimit.
gsalexandru
Am trimis PM cu datele pentru livrare

7 Apr 2014, 16:28:
In curand si carcase pentru cardurile de megane 2
l_ewin
-Vreau sa mi mai fac inca o cartela cat costa + inca o carcasa
pedroo23
Nu am primit nimic. incearca din nou, maine as vrea sa pun cartela.
gsalexandru
Pedro am trimis inca odata PM cu datele mele pentru livrare. Daca tot nu ai primit, da-mi adresa de mail si scriu si acolo.

@lewin ai PM
gsalexandru
Valabil
gsalexandru
Valabil
gsalexandru
@pedroo am primit cardul de megane. In timp ce ai desfcaut cardul ai rupt si cateva piese de pe placa. Problema cea mai mare este ca fost scapata in apa (cred ca a trecut ceva timp de atunci), si au cam disparut cateva trasee. Voi face tot ce pot sa-l readuc la viata, dar va dura putin
mariuss79
QUOTE(gsalexandru @ 3 Apr 2014, 20:16)
Carcase cu 2 butoane pentru laguna in stoc
*




ce pret?
gsalexandru
50lei cele cu 2 butoane, 70lei cele cu 3 butoane
pedroo23
QUOTE(gsalexandru @ 14 Apr 2014, 09:55)
@pedroo am primit cardul de megane. In timp ce ai desfcaut cardul ai rupt si cateva piese de pe placa. Problema cea mai mare este ca fost scapata in apa (cred ca a trecut ceva timp de atunci), si au cam disparut cateva trasee. Voi face tot ce pot sa-l readuc la viata, dar va dura putin
*



ce-i drept am fost cam nerabdator cand am taiat carcasa... unde nu stii nu te bagi...da na, romanu s-a nascut mester. Cu timpul nu e o problema, nu ma grabesc. cand ai noutati ma anunti. Multumesc.
gsalexandru
Valabil

16 Apr 2014, 11:48:
cateva poze din timpul lucrarii
gsalexandru
Pedroo am nevoie sa-mi trimiti pe mail adresa ta completa. Astazi cel tarziu maine vreau sa o las la posta. Sa-mi spui si cum vrei sa platesti (alimentare card sau ramburs)
pedroo23
Am trimis pm cu datele. M-ar interesa sa mai fac inca una, cum se procedeaza ?
gsalexandru
O trimiti prin posta sau curier, o repar si o trimit inapoi reparata. Plata o faci prin alimentare cont dupa ce primesti cardul sau, ramburs la ridicarea pachetului, depinde cum preferi. Poti sa trimiti cardul dupa paste, oricum ar ajunge dupa paste. Cardul este de la aceeasi masina?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.