Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: SOS R25
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Renault 4, 5, 8, 10, 11, 12, 18, 19, 21, 25 > Renault 25
R20
Va salut,

Chiar daca moderatorii acestui forum isi vor infige mainile-n par, eu ii rog sa ma ierte si sa-mi accepte o noua idee traznita, adica:

Propun ca-n acest topic sa poata fi publicate numerele de telefon ale tuturor acelora care sunt dispusi sa ajute - neconditionat - un posesor de R25 care are o broblema in trafic. Serviciul "SOS R25" ar consta in trimiterea unui SMS catre toate numerele afisate aici, iar cei ce pot si sunt dispusi sa ajute il vor contacta pe colegul aflat in necaz, urmand sa stabileasca detaliile prin telefon.

Acestea fiind spuse, va rog sa participati si sa veniti cu idei care pot promova si imbunatatii aceast demers.

Emil Tudor(R20) - Bucuresti, sector 3, Tel: 0724238410[SIZE=7]

Sarbatori Fericite!
cj98czh
Salutare,

Atata timp cat acest topic nu o sa se transforme intr-un talcioc de vanzare-cumparare (am lasat pentru asta un topic pe sectiunea de R25), salut initiativa ta si topicul va ramane.

Va doresc sa nu aveti nevoie de numerele colegilor care vor posta aici biggrin.gif
R20
Va salut!

Au trcut zece ani si nu am primit nici macar un apel. Asta este de bine, caci inseamna ca R25-ul nu este o masina care sa te lase in drum.

Ceea ce este mai trist... este ca-n zece ani nu a mai existat cineva care sa-si doreasca sa ajute.
cj98czh
avand in vedere cate R25 vezi pe strada .. adoca cam 0, de ce te mira?

BTW, am un bord de R25 de vreo 15 ani in pivnita, nu este crapat (sau nu era) tinut la intuneric si temp. constanta, varianta Phase 1 cred ca este, dar nu stiu sa fie diferente cu Phase 2, provine de pe un GTX din 87 stop stanga parva varianta Phase 1 .. daca trebuie cuiva gratuii este dispus sa vina dupa ele, ziceti ... nu ma complc cu trimisul prin curier ..

probabil ca mai sunt si alte piese .. dar nu mai stiu exact si nu prea ajung curand acolo ..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.