Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: TAVITA PORTBAGAJ
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Clio
radu72
A cumparat cineva tavita portbagaj pentru symbol de la,,best autovest,,?
Daca da ,imi poate spune si mie daca sunt de calitate si cum se aseaza in portbagaj?
alexgeogabriel
Eu am ceva de genul dar parca de aici de pe forum, ceva de genul genul si este foarte buna, rezistenta, are cam 90% pelicula antiaderenta si nu protejezi foarte bine mocheta din portbagaj. Se spala foarte usor.

Din cate stiu, s-a luat de aici, de pe forum, iar pe asta o am eu.
altair
ai exact modelul meu, am comandat de acolo (user themircea) acum 5 ani (~) si inca isi facea teaba bine (+ se muleaza numai bine pe forma portbagajului, ramane un mic spatiu fata de bancheta dar numai bun pt stingator & etc)
radu72
QUOTE(altair @ 23 Nov 2013, 19:22)
ai exact modelul meu, am comandat de acolo (user themircea) acum 5 ani (~) si inca isi facea teaba bine (+ se muleaza numai bine pe forma portbagajului, ramane un mic spatiu fata de bancheta dar numai bun pt stingator & etc)
*


neamtu45
Stie cineva daca tavita pt portbagaj de fluence (din 2010)se potriveste pe megane sedan 2din 2003?mutumesc
alexgeogabriel
Poate daca ai posta in aria de Megane, ai primi un raspuns, asa noi stim mai putin...
neamtu45
Scuze
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.