Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Înființare sub-topic
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum > Probleme administrative
Heisenberg
Mi-ar plăcea sa se facă o subcategorie la Bursa unde sa se pună numai anunțurile cu mașini. Îmi este greu sa iau la rand câte 5 pagini în care dacă am norocul găsesc doar 2-3 mașini de vânzare, restul sunt numai cu accesorii. Multumesc.
corbex
Trimite PM catre aministratori. Sau moderatori, nu stiu cine ia decizia asta.
Markos
QUOTE(corbex @ 28 Oct 2013, 20:13)
Trimite PM catre aministratori.
*


Caterinca la Cafenea, nu aici mad.gif
DanCVA
Mi se pare o propunere decenta, care ar trebui pusa in aplicare.
klaus
No, da de cate ori cauti tu masini de vanzare de e asa de naspa treaba cu cautatul?
De 2-3 ori pe saptamana?
UXE
Si cu altii care mai cauta si ei , se aduna. Parerea mea e ca este o idee buna. Sa fie 2 subcategorii : Auto (sau ceva de genul) si Piese si accesorii.
Heisenberg
Am prostul obicei de a cauta aproape în fiecare zi. smile.gif

Cu implementarea acestei funcții are un avantaj atât vânzătorul cât și cumpărătorul.
klaus
Sunt convins.
Chiar ma intrebam, sub ce cont cauti?
sa fie h_a_c_k_e_r?
sa fie Iriana?
sa fie bz_26_zzz?
sau poate Fotograf_Gratis?
sau poate unul din alelalte ramase?
Dupa care m-am uitat de ce nu cautai de pe alea: din cauza de ban pt clona. Toate clonele cu activitate intensa la bursa, deci cu nevoie de posturi. Asta explica si activitatea intensa din ultimele 2 zile.

Parere mea: daca tot te mananca, te scarpini singur, nu iesi in drum si tipi la altii sa te scarpine...
Asa ca mi-a facut placere si sincer nu stiu cum o sa ne descurcam fara tine, da' vorba cantecului: te pup, pa, pa!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.