Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: comenzi volan logan
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Renault Logan
cataxxx
salut,am luat de la dezmembrari comenzi pe volan pentru logan dar fara mufa galbena cu firele care ies din comenzi si intra in casetofon,au fost smulse din comenzi firele,am desfacut comenzile si am vazut ca ies 6 fire,as vrea daca ma puteti ajuta sa imi spuneti care este ordinea de lipire la comenzi si ordinea din mufa aia galbena.
am cumparat si mufa aceea galbena si pini.Multumesc!
espacern
Daca stii....scuze si spor!
@+
cataxxx
stiu cum se baga fizic dar nu stiu cum se lipesc in comenzi si cum se baga in mufa,ma intereseaza in ce ordine

1 Oct 2013, 15:07:
pai nu stiu ca in comenzi sunt 6 fire si in mufa aia galbena intra tot 6 dar nush care unde vin,ca eu nu le mai am deloc firele,au fost smulse cu totu
cata cfr
Vezi daca te ajuta poza asta. Eu asa o am, dar pe un Kangoo.
cataxxx
e buna poza aia,dar imi tre si o poza cum vin firele lipite inauntrul comenzilor
mihaitosca
QUOTE(cataxxx @ 2 Oct 2013, 21:50)
e buna poza aia,dar imi tre si o poza cum vin firele lipite inauntrul comenzilor
*



Poate te ajuta

http://www.reno.ro/Cum-sa-ti-desfaci-satel...as-t125972.html
cataxxx
mihai daca as avea o imagine si cum vin firele in mufa aia galbena ar fi perfect
catalin1
Am un player de logan. Ca cel din poza celui care a deschis topicul update list si vreau sa i pun. Comanda volan specific ca comanda volan o am dar e diferita fata de cea de logan e o mufa lata rosie care se lega la display de megane1 cum as face sa lipesc mufa galbena care o am si pe aceea dar fireles de alte culoare caci am vrut sa tai mufa rosie lata dar intampin problema ca nus cum e ordinea de lipire. Multumesc mult.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.