Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: INTALNIRE MEGANE 2
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
eugenTL
Unii deja stiti si veniti cu mare drag, altii aflati prea tarziu, iar altii faceti misto de noi si stati acasa ... biggrin.gif

Intalnirea se vrea a fi pt posesorii de megane 2, atat pt cei care au diverse modificari la masina cat si pt cei cu masini stock dar de gasca!

Noi ne intalnim din 2011 cam aceeasi gasca in mare(o data sau de doua ori pe an), insa mai apar si persoane noi iar asta ne bucura. Asa ca, pt aceasta ultima intalnire din 2013 am zis sa facem si pe acest forum un topic, pt a da ocazia si altora sa vada si daca le face placere, sa vina!!!

Intalnirea va avea loc pe 12 oct in Piata Constitutiei (asta daca nu are loc vreun eveniment--momentan nu apare pe google nimic), ora 16:00. Daca locatia nu va mai fi disponibila, ne vom muta la Biblioteca Nationala(unde am fost vara asta).


Ar fi frumos sa facem de pe acum o lista, asa ca:

1. Eugen - megane 2.2 hatch
M i h a i
http://www.reno.ro/Intalnirea-Membrilor-Fo...STI-t45988.html

Intrebare fără răspuns : cui îi stă in gât (și de ce) întalnirea oficială reno care se ține în fiecare vineri de cănd era meganu fată mare? măi Eugen măi ... biggrin.gif biggrin.gif Te-am întrebat doar pt fraza asta : ''cat si pt cei cu masini stock '' .
Solon
Lasa-l mah, se vrea si el sef sau moderator.
M i h a i
Eu chiar l-am întrebat serios, fără pic de glumă...Având în vedere că întâlnirea oficială se ține de când nu avea Eugen megane (nici eu) , de ce să faci tu altă întâlnire în alt loc? Dacă spunea că este valabilă doar pt cei cu tunnnnig nu îl mai întrebam nimic.
gabize
Mihai, te-ai supărat aiurea.
Întâlnirea e pentru:
QUOTE
Intalnirea se vrea a fi pt posesorii de megane 2, atat pt cei care au diverse modificari la masina cat si pt cei cu masini stock dar de gasca!


e de gașcă mașina ta?

P.S.

Încercam să destind atmosfera tongue.gif
M i h a i
gabizegrean > te înșeli aiurea tongue.gif cu supăratul..wtfff? cu ce mă afectează pe mine ca să mă supăr? Dacă ajung să mă supăr pe lucruri nesemnificative este grav , mai ales pe un forum..Eu doar am întrebat ceva simplu.

în leg cu ''mașină de gașcă'' ras hohote.gif să o lăsăm așa, fără virgulă..

DanCVA
Eugen, eu ma trec pe lista ta cu poate vin. Nu sunt sigur daca voi fi disponibil.
eugenTL
QUOTE(Solon @ 29 Sep 2013, 20:01)
Lasa-l mah, se vrea si el sef sau moderator.
*


Chiar sunt sef cum spui tu dar in alte parti wink.gif
Moderator am fost ...


QUOTE(M i h a i @ 29 Sep 2013, 20:08)
Eu chiar l-am întrebat serios, fără pic de glumă...Având în vedere că întâlnirea oficială se ține de când nu avea Eugen megane (nici eu) , de ce să faci tu altă întâlnire în alt loc? Dacă spunea că este valabilă doar pt cei cu tunnnnig nu îl mai întrebam nimic.
*



Intalnirea aia are loc vineri si nu e doar pt megane 2... Noi vrem sa ne intalnim intr-o sambata o data sau de doua ori pe an. Sper ca vezi diferentele... La inceput intalnirile noastre au fost doar pt aia cu tunnnnning cum zici tu, insa am vazut ca vin si oameni fara tunnning... si tinand cont ca sunt oameni ok am ramas o gasca amestecata.. strica sa vina si altii?! nu cred

QUOTE(gabizegrean @ 29 Sep 2013, 20:27)
Mihai, te-ai supărat aiurea.
Întâlnirea e pentru:
e de gașcă mașina ta?

P.S.

Încercam să destind atmosfera  tongue.gif
*



Eu la scoala am invatat sa impart o fraza in propozitii... erau niste chestii de legatura si alte nebunii... Daca le stiai, ai fi inteles cine tre sa fie de gasca.


ACUM SERIOS, daca nu va intereseaza de ce sa scrieti aici sa faceti panarama?!
Nu va intereseaza, mergeti pe alta pagina, va rog!
gabize
QUOTE(eugenTL @ 29 Sep 2013, 22:31)
Eu la scoala am invatat sa impart o fraza in propozitii... erau niste chestii de legatura si alte nebunii... Daca le stiai, ai fi inteles cine tre sa fie de gasca.
*


nedumerire.gif
Las-o așa, nu vreau să-ți poluez topicul.
Și făcusem o glumă, zic, nevinovată... wink.gif
UXE
Eu vin cu symbolu tongue.gif sa va stric poza biggrin.gif
eugenTL
te asteptam
uneori au fost si baietii cu megane 3 si a fost f ok
nonic
Si eu vin dry.gif .
Adrian 06
vin si eu
alexniculescu
Daca tot am fost Ok eu mai vin si acum si vorbesc si cu restul smile.gif !
Villanueva
Incerc si eu sa ajung !
eugenTL
sa speram ca nu va fi vremea care e acum biggrin.gif
@alexniculescu: noi am fost si la snagov si ne-am inteles ok...suntem pe aceeasi unda ca si gasca smile.gif)
mike12
Daca nu intervine nimic ajung si eu.
solidconvert
din pacate nu stiu daca o sa fiu in Bucuresti in perioada aia, dar daca sunt, trec si eu... wink.gif
eugenTL
Pacat, se anunta super vreme biggrin.gif
Si in continuare nici un eveniment in Piata Constitutiei tongue.gif
Doru.P
Incerc si eu sa ajung,
eugenTL
te asteptam !

Pe google n-am gasit nici un eveniment pt maine...
vremea e frumoasa, deci avem noroc.
Ne gasim acolo.

Totusi daca se intampla ceva maine, ne mutam la biblioteca nationala!!!

12 Oct 2013, 14:07:
ne vedem in piata constitutiei smile.gif
trickz
ceata biggrin.gif
alexumf
Marfa pozele... marfa masinile :-)
eugenTL
@trikz: multumim

Revin si eu cu niste poze...din pacate am ramas fara baterie si n-am putut face mai multe sad.gif

MULTUMIM CELOR CARE ATI VENIT! Sper ca v-ati simti ok si sa ne vedem si la primavara
nonic
Daca era putin mai cald era perfect biggrin.gif !
Frumoase poze ... si masinile din poze smile.gif .
DanutXDX
Putin mai cald si soare de era... iesea totul perfect !/
V!RuSu
@eugenTL .... fordul era cu voi ?
eugenTL
da, prieten cu alexumf parca smile.gif
semit
misto jante laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.