Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Anvelope si jante pentru Megane 2
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Diverse > Tuning
valyd1971
Mi-am cumparat de curand un Megane 2 second-hand. Masina era intr-o stare foarte buna, mai putin anvelopele si jantele. Drept urmare am inceput sa caut anvelope si jante pentru masina pe care tocmai mi-o cumparasem. Dupa multe cautari pe internet am gasit cel mai bun pret la anvelope aici, anvelope iarna . Tot de la ei mi-am cumparat si jante aliaj. Am vazut ca aveau preturi la fel de bune si la jantele din tabla. Mi-am putut monta si echilibra anvelopele si jantele tot acolo, am scapat astfel de un drum in plus in alta parte pentru montaj, am primit garantie 2 ani la anvelope si 3 luni la manopera. Am inteles ca livreaza anvelope de iarna si vara, jante din aliaj si tabla chiar si acasa in 24 ore oriunde in tara. Daca aveti nevoie de anvelope sau jante noi, incercati si la ei, cu sigurata veti fi si voi la fel de multumiti... smile.gif
dan22y
Multumim de reclama.
gotty
Tu ej dastept,restu'ie prosti,nu?
dan22y
blink.gif
nonic
Stoc de anvelope de iarna mare?... le scade pretul pana la anul ca au DOT-ul vechi... bani blocati...?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.