Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nu mai pot posta/trimite PM-uri
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum
Predator864
Pana sa am topicul inchis pentru inactivitate, puteam trimite PM sau face un UP in cadrul topicului.

Dupa ce a fost inchis, apoi redeschis la cerere, nu mai pot face niciunul dintre aceste lucruri.
gabize
din regulament:
2. Mesajele
q) Mesageria privata poate fi folosita numai dupa ce se atinge pragul de 25 de mesaje publicate pe forum.
l@u
QUOTE(Predator864 @ 13 Jan 2013, 19:29)
Pana sa am topicul inchis pentru inactivitate, puteam trimite PM sau face un UP in cadrul topicului.

Dupa ce a fost inchis, apoi redeschis la cerere, nu mai pot face niciunul dintre aceste lucruri.
*




sigur ?
corbex
SI-a pierdut vechimea. La redeschidere e ca nou nascut.
betamax
S-a resetat contoru', ha ?
Victoras2001
QUOTE(l@u @ 14 Jan 2013, 11:35)
sigur ?
*


Da. Cand s-a inscris el, in 2009, nu era regula asta.
l@u
doh.gif da, in 12 Nov 2012, 11:52 cand a deschis topicul era ?
ady77
doh.gif


Din 2009 pana cand s-a introdus regula putea sa trimita PM.
Apoi nu a mai trecut pe aici, s-a introdus regula, nu stia de ea, si nu a mai putut trimite PM.

Clar?


LE: Acu' vazui ca zici ceva de noiembrie 2012 deci doh.gif mie.
Victoras2001
Io n-am vazut nicio referire la PM in topicul ala. E posibil sa nu-l fi folosit si s-a exprimat gresit.
Cand s-a iscris nu era regula, cand a deschis topicul era. El sustine ca putea trimite pm cand a deschis topicul. Probabil ca nu mai tine minte.
l@u
d'aia zic si io ca toata lumea are dreptate in afara de el, ca nu stie sa exprime ceea ce gandeste !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.