Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: AUDIO
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > In Car Entertainment
kretzookz
as veni cu 2 intrebari:
1)pt cine e din cluj: unde pot gasi un "magazin" doar cu sisteme audio? sau daca stiti unde gasesc un sub. magnat b30 cu tot cu amplif...? (nu vreau raspunsuri gen' okazii...sau ...mai stiu eu ce)

2) intrebare pentru cei ce au in portbagaj "incinta" din fibra sticla pentru unul sau mai multe difuzoare, cum ati facut cu fibra?si cum ati prins-o de caroserie,astfel incat sa nu vibreze odata cu membrana?

daca nu am fost clar,pot,sau incerc sa reformulez intrebarile.
Multumesc anticipat:D
BannedHost
Salut, sisteme audio poti gasi pe baritiu, chiar langa utcn ...
Din cate stiu eu doar cu asta se ocupa...

Incinta daca o faci din lemn si o imbraci propriu zis nu mai trebuie sa o integrezi in caroserie. La nevoie o poti demonta ( nu vibreaza daca faci si amortizezi cum trebuie legaturile)
zambiee99
si daca vrei un exemplar reusit pentru o incinta homemade ma cauti in grigo wink.gif
tuning1979
QUOTE(kretzookz @ 25 Nov 2012, 21:34)
as veni cu 2 intrebari:
1)pt cine e din cluj: unde pot gasi un "magazin" doar cu sisteme audio? sau daca stiti unde gasesc un sub. magnat b30 cu tot cu amplif...? (nu vreau raspunsuri gen' okazii...sau ...mai stiu eu ce)

2) intrebare pentru cei ce au in portbagaj "incinta" din fibra sticla pentru unul sau mai multe difuzoare, cum ati facut cu fibra?si cum ati prins-o de caroserie,astfel incat sa nu vibreze odata cu membrana?

daca nu am fost clar,pot,sau incerc sa reformulez intrebarile.
Multumesc anticipat:D
*



Uite cateva poze de la masina mea...poate te inspira
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.