Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Reparatie pe asigurare
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Clio
zenovel
Salut prieteni, am fost lovit in spate de un dobitoc. Mi-a zgariat bara cam nasol... mi-a dat asigurarea, am fost la constatare, si a ramas ca eu sa imi caut un service ... ei bine, aici apare problema ... stiti cum e.. lasa ca ma duc maine, ba intervine altceva, ba pleci... ba la naiba ... in fine .. au trecut doua luni si m-am hotarat sa fac ceva, sa imi repar masina ca e pacat de ea, e si noua...


MAI POT FACE CEVA ACUM DUPA 2 LUNI DE ZILE ? E PREA TARZIU ?ERA UN TERMEN ANUME SA IMI REPAR MASINA CU ASIGURAREA VINOVATULUI ?

MULTUMESC !

z_fdd bacau
din cate stiu eu e o limita de 30 de zile din momentul intocmirii dosarului in care trebuie sa o bagi in service... cel mai bun lucru acum e sa te duci la asigurari sa intrebi, dar nu stiu ce sanse mai ai... s-ar putea sa ma insel, dar totusi cred ca acolo poti primi cel mai bun raspuns. dar sa nu te multumesti cu un raspuns de genul ''nu, a trecut prea mult, nu se poate, pleca acasa''. sa ii intrebi unde scrie treaba asta, ca sa fii sigur ca nu vor ei sa scape de plata.
BannedHost
Sigur a zgariat doar bara ?

Si eu am avut un incident si al constatare a fost si fusta indoita si cleme rupte etc.. devizul undeva in jur de 23 milioane..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.