Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Motorola Milestone
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto
Avani
Se vinde un telefon Motorola Milestone (model A583). Pachetul este complet si contine: card microSD de 8gb, incarcator, casti, manuale, cd. Exista o zgarietura foarte mica pe cantul telefonului in partea de sus, care se poate vedea in a 4-a poza de mai jos. Ecranul este impecabil. A fost achizitionat de nou, cu garantie valabila pana in iunie 2013. Nu este blocat in nicio retea.
Are update oficial la versiunea 2.2 (Froyo). Nu este root-at. Bateria tine 2 zile in regim normal de utilizare.
Aspect/Functionalitate - 9.5/10.
Pretul este de 480 RON - negociabil.
Pentru informatii suplimentare, folositi PM sau acest topic.

Link specificatii (gsmarena)

Pozele sunt reale:
[attachmentid=1627846722] [attachmentid=1627846723] [attachmentid=1627846724] [attachmentid=1627846725] [attachmentid=1627846726] [attachmentid=1627846727] [attachmentid=1627846728] [attachmentid=1627846729] [attachmentid=1627846730]
Avani
Up.
Avani
Up.
Avani
Timp de o saptamana, pana pe 08.11, telefonul intra in promotie.
Se ofera discount de 100 RON, iar pretul final pana pe data de 08.11 este de 380 RON.
Avani
Up.

3 Nov 2012, 12:24:
Up la 380 RON.
Avani
Up.
Avani
Up.
Avani
Up.
Avani
Up.
Ultima zi la pretul de 380 RON.
Avani
Up la pretul de 479 RON.
Avani
Up.
Avani
Up la pretul de 477 RON.
Avani
Up la pretul de 476 RON.
Avani
Up la pretul de 475 RON.
Avani
Pretul scade pana la 390 RON si ramane fix.
Avani
Up.
Avani
Up.
Avani
Up.
Avani
Up.
Avani
Up.
jas2
Cand il aveai 370 lei voiam sa-ti propun 350 lei si,daca erai de acord,sa facem afacerea.Insa cand am vazut cum iti bati joc de eventualii cumparatori cu modificarea pretului am renuntat si am redirectionat interesul meu catre un Nokia x6-16G pe care l-am si achizitionat si de care sunt f multumit.Daca mentineai o linie de pret pana acum il vindeai.
Nu exista numai modificarea pretului dupa bunul plac,exista si o conduita comerciala care daca nu este respectata te arunca in hilar.

No offense si considera free up pentru un telefon bun.Doar pentru un telefon bun...
Avani
Nu l-am avut niciodata la pretul de 370 RON. wink.gif
Scopul fiecarui 'up' cu pret afisat mai mic cu 1 RON fata de ziua precedenta, era de a demonstra disponibilitatea mea pentru negocierea pretului final si nicidecum a descuraja potentialii cumparatori.
Insa, din pacate, nu poti fi pe placul tuturor iar eu nici nu incerc acest lucru.

Produsul pus la vanzare este prezentat in detaliu si cat mai aproape de realitate. Eu de aici as deduce cat de serios este vanzatorul nu din faptul ca scade de la o zi la alta 1 RON.

Sa te bucuri de noua achizitie!
Numa` bine.
jas2
380 imi cer scuze...

Numai bine wink.gif
Avani
Up.
Avani
Up.
Sailas2006
Salut.

Schimbi cu BlackBerry 9900 Bold Touch , cutie , casti , cablu , incarcator , husa piele , imecabil , liber de reta + o diferenta din partea ta ?
Avani
Salut.
Nu fac schimburi. Bafta la vanzare.

Un nou UP, cu un nou pret - 300 RON. Pachetul este complet, cu garantie pana in iunie 2013. Garantez ca in prezent nu exista nicaieri oferta mai buna pentru acest telefon. wink.gif

29 Nov 2012, 10:58:
Anuntul nu mai este valabil !
Se poate inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.