Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Despre LOGAN
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Renault Logan
claudiu_rms
Salut. Am un logan 1.6 luat prin programul rabla. Cam cat ar trebui sa ma coste niste angel eyes,xenoane,jante,geamuri fumurii,ceasuri de bord poate subwoofer? si imi puteti da niste imagini cu cateva jante si ceasuri de bord(la ceasuri ma refer la iluminatii).
Si mai am o problema: pentru radio care are mp3 vreau sa fac un cd cu muzica si nu stiu cum sa-l fac; sa dau "Make a data CD" sau sa-l fac mp3? Multumesc anticipat!! smile.gif
underdog
nu stiu de ce nu-ti raspunde nimeni.
brusc, ideile m-au parasit si pe mine.
claudiu_rms
Ce jante imi recomandati pentru Logan? Ma refer la cele pentru tuning.

user posted image Rota Force

user posted image Wolfrace

user posted image MegaDrive

Cele MegaDrive mi-au recomandat mai multi fiind ca se preteaza de la modelul M3 si am vazut ca se cam poarta si la Renault.. Nu prea sunt lamurit sad.gif . Voi ce spuneti ?
user2000
wolfrace rolleyes.gif ... incearca sa te feresti de jante no-name wink.gif
claudiu_rms
Salut ! Am o problema la Logan: se aude prea incet radioul; maxim este 26 la volum si se aude incet (si cand e pe radio si cand bag un cd/stick). Care ar fi problema si ce ar trebui sa fac ??
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.