Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Noul Clio 2012 Pareri
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Clio
alexme24
Am vazut si eu astazi niste imagini cu noul clio si un filmulet. Ce parere aveti? Mie imi pare destul de schimbat si parca arata mult mai agresiv fata de generatiile anterioare. Sa vedem si la ce pret o sa vina.

http://www.fleetdirectory.co.uk/fleet-news...dodge-road-tax/


BannedHost
Mie nu imi place sigla.. Pe an ce trece tot mai mare se face laugh.gif
adrian2011
seamana din profil cu un opel corsa.si acum sincer,chiar nu se putea monta in far DRL-urile?parca zici ca au fost montate acasa in garajul fiecaruia.
dean35
mie personal imi place designul...parca ar fi ALFA ROMEO 156 wub.gif ...red fury
alexme24
ai si tu dreptate adrian. Dar probabil va fi optiune, deci cui nu o sa ii placa aspectul cu acele DRL-urile nu o sa isi comande.
adrian2011
optiune? pai nu zicea directiva europeana ca din 2011 toate masinile sa aibe DRL?
alexme24
Uite la chestia asta m-ai prins. Chiar nu stiam ca este obligatoriu din 2011 asa ceva.
lungan
Imi place foarte mult cum arata si pretul se pare ca e apropiat de Clio 3. La 14.000 de euro ai aproape toate dotarile posibile si motorasul de 0,9l TCE, care are performante foarte bune, cel putin pe hartie. smile.gif.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.