Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: nevoie telescoape spate 21GTD si alte piese
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Renault 4, 5, 8, 10, 11, 12, 18, 19, 21, 25 > Renault 21
nikhy
are cineva un set de telescoape spate ? cu arc ar fi si mai bine am nevoie urgent si o bara stabilizatoare fata.mai am nevoie de ansamblul cu motorasul de geam fata stanga chiar daca motorasul este ars si inca o intrebare pot schimba cureaua de aer conditionat fara sa dau pe cea de distributie jos?
XtreZz
Ar trebui,din cate stiu eu nu are treaba cu distributia,poate gresesc...arunca o privire si vezi.Si tu ai probleme cu "masina lasata de fund" ?
nikhy
dap e lasata tare de fund radmasa.gif sper sa o rezolv azi ma uit sa vad dar asa parca imi amintesc trebuie data si distributia jos
espacern
Nu trebuie sa umbli la distributie daca schimbi cureaua de la AC.
Doar daca ai naveta Entreprise.........

@+
turbodxman
Cu bara stabilizatoare fata te pot ajuta eu.
Am una impecabila cu tot cu bucsele din partea de sus. wink.gif
serbanescu sebastian
Salut! Piesele care te intereseaza le am eu(mai putin bara stabilizatoere)... daca mai esti interesat luam legatura.
nikhy
sebastian zi-mi un pret pentru piesele tale telescoape,motoras si butucii de spate.si mai este colegol cu bara stabilizatoare pentru orice eventualitate las si un numar de telefon 0734350295
turbodxman
30 lei bara stabilizatoare.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.