Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pe cand sectiunea Lodgy ?
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum > Probleme administrative
klandestin
Astept sectiunea pt Dacia Lodgy... ma simt singur si ignorat tongue.gif . De 2 sapt as pune si eu o poza, o impresie etc, dar unde ?
IRONICK
Pe cand si sectiunea Cocker?
klandestin
Din partea mea Docker poate sa mai astepte putin, nu a fost inca lansat la noi. Eu astept sectiunea Lodgy pt ca in 2 sapt am depasit 1000 km si voiam sa postez niste prime impresii + eventual niste poze
IRONICK
Poti sa faci jurnal pe sectiunea dedicata: http://www.daciaclub.ro/Jurnal-de-Bord-f126.html
OVIDIUS
Chiar asa, ia fa matale un jurnal frumos, cu poze si impresii, sa moara toti dusmanii... icon_mrgreen.gif
MuciX
Daca faci poze cu bordul, mai asteapta pana faci un plin, sa nu zica lumea ca esti sarman cu masina loucost.
Markos
Cat prinde la ora?
Cocojambo
Baga bre un jurnal de bord cu poze si tot tacamu smile.gif
klandestin
QUOTE(IRONICK @ 27 Jun 2012, 12:25)
Poti sa faci jurnal pe sectiunea dedicata: http://www.daciaclub.ro/Jurnal-de-Bord-f126.html
*




E super OK sectiunea jurmal de bord, acolo trebuia sa ajung de fapt...my mistake

QUOTE(MuciX @ 27 Jun 2012, 12:35)
Daca faci poze cu bordul, mai asteapta pana faci un plin, sa nu zica lumea ca esti sarman cu masina loucost.
*



Culmea ca de la ultimul plin am facut doar vreo 200-250 km, deci as putea face poze cu motorina aproape full, in schimb e cam jegoasa de la drumurile patriei. Poate sa zica lumea linistita ce vrea, chiar ma doare-n bascheti, cu cateva zile inainte sa apara lodgy voiam sa-mi comand un VW Touran pt ca imi trebuie si o masina de familie cat mai mare pt iesiri/concedii etc, dar s-a lansat Lodgy si la pretul si dotarile astea m-am sucit imediat pe Dacia, nu e ea Touran, dar dupa un pic mai mult de 1000 km cu ea in 2 week-end-uri ma declar multumit de alegerea facuta , e exact ceea ce avem nevoie, o "taraba" pe roti cu consum mic, cateodata 7 locuri si destul de vioaie (e inca in rodaj si e ok, sigur poate mai mult, inca nu-mi dau cu parerea de turbo lag), multi o sa zica de banii astia lui aia sau aia, da, dar asta e noua si are cam de toate, eu la second-uri am avut noroc pana acum, dar cine stie cat mai tine si norocul.


QUOTE(Markos @ 27 Jun 2012, 13:24)
Cat prinde la ora?
*



In carte scrie parca ceva in jur de 180 km/h la cea de 110 CP 1.5 Dci, fiind in rodaj nu am testat inca si oricum e MPV, bagi toata familia in ea, prieteni, neamuri etc si bagaje, deci nu e chiar atat de relevant cat prinde la ora, chestii de astea au fost relevante la celelalte masini, aici primeaza utilitatea.


Gata cu vorbaria, se poate inchide, ne mutam pe Jurnal de bord.
maho
QUOTE(klandestin @ 27 Jun 2012, 13:42)
as putea face poze cu mototrina aproape full,
*


E vreun nou tip de combustibil ? Sau ai vrut sa zici "motolatrina" ?
klandestin
QUOTE(maho @ 27 Jun 2012, 14:17)
E vreun nou tip de combustibil ? Sau ai vrut sa zici "motolatrina" ?
*



Imi fac mea culpa si am modificat greseala, despre calitatile motorinei nu are rost sa discutam, posibil sa mai fac greseli din cauza vitezei.


Rog un moderator sa inchida topicul pt a se evita offtopic-ul, m-am mutat pe Jurnal de bord.
corbex
QUOTE(klandestin @ 27 Jun 2012, 11:21)
Astept sectiunea pt Dacia Lodgy... ma simt singur si ignorat  tongue.gif . De 2 sapt as pune si eu o poza, o impresie etc, dar unde ?
*


Multe topicuri noi, inainte de a fi de succes, au fost klandestine.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.