Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] TELEFON CU MICROCASCA IN CULOAREA PIELII
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto
merqry
1 bucata telefon deblocat toate retelele cu microcasca pentru copiat pret 380 Ron

Info produs : http://www.microhs.info/sisteme-complete/2...crocasca-3.html

CASCA A FOST FOLOSITA INTR-O SESIUNEA EA FACANDUS-I FOARTE BINE TREABA SI NU AM AMIA AVUT NEVOIE DE EA.

DETALII LA 0720499820 SAU PM


UN AJUTOR PERFECT PENTRU SESIUNE
serviccom
A-ti scris in romana acolo?
L!nuX
Sincer , la cum ai scris postul pot sa iti zic ca mai bine incercai fara ea ...
merqry
QUOTE(serviccom @ 16 Jun 2012, 11:07)
A-ti scris in romana acolo?
*




QUOTE(L!nuX @ 16 Jun 2012, 11:59)
Sincer , la cum ai scris postul pot sa iti zic ca mai bine incercai fara ea ...
*



Multumesc pentru corectare,

Daca eu care am scris asa (nu conteaza graba niciodata) am absolvit o facultate cu ajutorul acestei casti, ce potential ar putea sa aiba pentru voi 2
Victorine
Am vrut sa intreb de cand am vazut topicul, e legal sa vinzi un dispozitiv in scop de frauda (aspect subliniat in descrierea anuntului)? Ce zice regulamentul?
merqry
E ca si cum as vinde un calculator si daca vrei poti sa devii un hacker dupa el. Trimiti politia la cel care ti-a vandut calculatorul?

So.... e ok
serviccom
O fi adevarat, poate ai facut o facultate, dar sa vedem ce faci cu ea, de gasca se mai lipeste cate o picatura de apa, dar...
Mai vand si altii asemenea dispozitive, dar cu anunturi mult mai subtile, dar tu sa vinzi asa ceva special pentru copiat, adica pentru fraudat, imi pare rau.
Eu as recomanda sa se inchida anuntul, multumesc.
merqry
Crede-ma cand iti spun cu o facultate (diploma ca e singura care conteaza) faci multe daca te duce capul. Acum nu stiu peste ce fel de persoane ai dat tu sau cunosti dar dupa cum a spus Lawrence Ellison :

Deoarece eu, Lawrence Ellison, al 2-lea cel mai bogat om a planetei, am picat la facultate si voi nu. Deoarece Bill Gates, cel mai bogat om al planetei, a picat la facultate si voi nu. Deoarece Paul Allen, al 3-lea cel mai bogat om al planetei a picat la facultate si voi nu.
Si deoarece Michael Dell, care momentan este doar pe locul 9, a cazut si el de la facultate si voi nu. Si domnul respectiv este in ascensiune.
Acum, sunteti clar foarte bulversati! Si asta este foarte, foarte normal.


Eu cred ca in gandire tu pui accesul pe o foaie de hartie decat pe gandirea propriu-zisa.

Ce pot sa zic decat ca nu poti schimba gusturile oamenilor.Mai ales gandirea
mrkiry
Ma intreb ce s-ar fi intamplat cu Germania,Spania etc daca oamenii sus-pusi nu aveau studii wacko.gif Cine mai era manager,analisti,economisti,lideri etc....
bogdan2
QUOTE(serviccom @ 16 Jun 2012, 11:07)
A-ti scris in romana acolo?
*


Tocmai tu te-ai gasit sa comentezi ??
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.