Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Probleme torpedou
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Megane > Megane II
alex1988
Buna seara, am o problema cu manerul torpedoului, a sarit acel arc de la maner, si sa rupt o ureche de la el. Am incercat sa o lipesc dar nu am mai putut sa pun manerul la loc. A mai patit cineva asa ceva? Se poate repara? Multumesc
Sailas2006
Am aceias problema, se inlocuieste , 100 ron la dezmembrari.
alex1988
Am reusit sa remediez problema. Am dat torpedoul jos, am desfacut fata torpedoului, am lipit urechiusa cu problema si gata, problema e ca nu am mai putut pune acel arculet ca lipiciul nu putea tine forta pe care el o exercita, asa ca stau fara acel arculet, oricum e mai bine decat sa dau 100 lei.
igl1
citeam pe forum despre o rezolvare la aceasta problema si anume cu un magnet dintrun HDD defect de laptop care este f puternic si poate tine torpedoul lipit
Vatza Marcel
Salut colegi am si eu o problema cu torpedoul de la un megane cum pot rezolva problema ?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.