Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Warn level
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum
Pages: 1, 2
adriano872
Buna seara, am observat acest mesaj sub numele de utilizator si vroiam sa stiu daca sunt pe un forum nazist sau despre ce este vorba?

Warned by Notes
cj98czh Warned on Today, 21:16
Added to warn level Pe aria tehnica nu faci reclama, fie ea si mascata!

Nu stiu despre ce reclama este vorba si am impresia ca sunt luat la misto. De cateva zile sunt posesor de Fluence printre altele si am adresat cateva intrebari normale si la subiect! Despre ce reclama este vorba?
Va rog respectuos sa interveniti asupra acestei decizii pentru ca este penibila.



Stima
l@u
a durut asa de tare incat sa deschizi un topic? e un warn nu o amenda de circulatie ce dreaq !
bucatzel
Oi fi amnezic pesemne, daca nu mai stii ce-ai scris dintr-un total de 5 post-uri.
Ov
eu m-am uitat pe toate cele 5 posturi si in afara de o remarca pertinenta cum ca uleiul elf ar fi mai prost ca metabond sau liqui moly (care din cate stiu sunt cam unul si acelasi lucru) n-am gasit. Sper ca nu asta era reclama ci poate a facut reclama mascata la vreun magazin de unde sa se cumpere metabond sau liqui moly si am fost eu chior si n-am vazut, asa-i?
adriano872
Nu doresc decat corectitudine si nimic altceva. Poate pentru anumite persoane un warn nu este important dar eu toata viata m-am ghidat dupa niste principii si intotdeauna am fost corect. Daca pe acest forum sunt intampinat cu ostilitate si copilarii din partea anumitor persoane care au sindromul complexului de inferioritate si incearca sa-l compenseze prin autoritate nejustificata online, atunci cred ca este mai bine pentru mine sa va salut pe toti. Eu cred ca a fost o simpla neintelegere si ca se va rezolva, nu pot sa trimit PM moderatorului pentru ca nu indeplinesc conditiile necesare si nici nu stau acum sa fac "sprint" pe forum pentru a ajunge la un anumit numar de mesaje.

@bucatzel, te rog sa inveti sa porti o conversatie decenta si demna de un moderator inainte sa mi te adresezi.



Stima
adită
eu cred ca nu a fost intentionat!
avand in vedere ca e incepator probabil nici nu si-a dat seama!
asa facem si eu cand eram mai "mic"! smile.gif
klaus
pe aria in care e moderatoruul respectiv poti sa dai un report cu continutul plangerii tale daca nu poti da mp, ca ajunge tot la el si reportul...
Insa acum, sincer vorbind, daca tot ai facut niste afirmatii ca unul e mai bun ca altul ca asa ai facut teste aprofundate, poate dai mai multe detalii privind rezultatul testelor (fluiditate, rezistenta la temepraturi, la ardere sau ce naiba de teste ati mai facut).
Altfel afirmatiile tale nu sunt mai bune decat alea cu duralube-ul care intinereste motorul doar prin inductie nanoatomica cu alinierea electronilor de pe straturile in funda.
Eu cred ca daca ar fi fost mentionate astfel de afirmatii, ar fi fost mult mai credibile.
IRONICK
QUOTE(adriano872 @ 23 May 2012, 22:50)
De cateva zile sunt posesor de Flatulence printre altele
*
Ce masina zici ca ai?
adriano872
Eu inteleg pe toata lumea. Ofer respect si cer respect, atata tot. Nu am facut reclama la nici un produs, nu sustin nici un fel de produs si daca este vorba despre acel post, este totusi un post care are ceva vechime, nu s-a gasit nimeni pana azi sa ma avertizeze daca gresisem cu ceva?
O repet, nu este vorba despre un simplu "warn" ci despre corectitudine in sine. Eu cred ca acest forum are potential si poate fi dezvoltat enorm de mult cu ajutorul tuturor celor inregistrati dar mai ales cu ajutorul moderatorilor care nu au o munca chiar atat de usoara pe cat pare. Daca sunteti de acord cu sanctiunea pe care am primit-o, ma declar impacat dar nu faceti altceva decat sa incurajati actiunile haotice ale anumitor moderatori si automat sa scada si calitatea acestui forum.

Un exemplu negativ il aveti putin mai sus.



Stima
klaus
Poate revii cu un post pe subiect, mai detaliat de aceasta data. Cred ca a r fi foarte interesant, in special daca ar fi niste argumente mai serioase.
Altfel, eu imi pastrez opinia, e fix ca "reclamele" la duralube, deci moderatorul a cam avut dreptate...
bucatzel
Sa fim seriosi, cam toti care pomenesc metaminunea aia ii fac reclama intr-un fel sau altul. Dreptu-i, a ta era mult mai discreta decat media. Sau no, asa ar fi parut, daca n-ai fi inceput sa spui si de alte produse concurente ca sunt de toata jena.

Si ca sa continui, am io asa, o vaga impresie ca datele alea obtinute in institutul de cercetare anonima a uleiului ar trebui sa fie "vag" protejate de NDA-uri. Ceea ce inseamna ca ori matale esti relativ inconstient, ori chiar faci reclama produselor in cauza. In locul dumnitale, parca as prefera cazul al doilea.


Iar de partea cu post-urile care au deja ceva vechime ... radmasa.gif 3 saptamani... radmasa.gif Pe bune, sper ca nu te astepti ca moderatorii sa citeasca instant TOT ce se posteaza pe forum.
Serje
QUOTE(klaus @ 24 May 2012, 00:29)
Altfel, eu imi pastrez opinia, e fix ca "reclamele" la duralube, deci moderatorul a cam avut dreptate...
*



Deci daca cineva zice ca un reno ii mai prost ca un beamveu ... se da warn pe motiv de reclama? radmasa.gif
Hai ca sunteti deja penibili, va legati de orice rahat.
klaus
Multumesc pentru aprecieri.
Da' poti sa-mi spui de ce uleiul pe care cetateanul il declara mai bun decat altele e mai bun?
Care sunt argumentele masurabile care tie iti sunt asa de clare?
Ca eu iti spun apoi care sunt alea de la BMW fata de Renault, ca pentru mine sunt foarte clare alea.

Ia sa vedem, niste argumente de la un cetatean nepenibil ca matale, vorba aia...
Altfel, e o reclama penibila.
Serje
Nu-i vorba de argumente aici, ci de masura ... ca-i plin forumu de aprecieri de genu asta, si nu prea cred ca la fiecare afirmatie de genu asta se da warn. Si oamenii mai pot avea si opinii personale, bune sau proaste, dar asta nu inseamna ca fac reclama. Unii stiu sa si le exprime mai bine ... altii mai putin bine.

QUOTE(klaus @ 21 May 2012, 11:21)
opinia/parerea/optiunea nu e sanctionabila
*



Iar exemplul meu era unul doar aiurea, in caz ca nu te-ai prins.
Markos
QUOTE(Serje @ 24 May 2012, 01:03)
Hai ca sunteti deja penibili, va legati de orice rahat.
*


Are dreptate Serje (în cazul ăsta concret) și o știe și klaus. Reclamă mascată my ass.

N-am văzut măcar o singură dată vreun moderator care să zică "da nene, scuze, m-a luat flama aiurea și am greșit". Ar fi o premieră istorică.

Până atunci, venim cu motive de warn pertinente:
QUOTE(klaus @ 24 May 2012, 00:16)
Insa acum, sincer vorbind, daca tot ai facut niste afirmatii ca unul e mai bun ca altul ca asa ai facut teste aprofundate, poate dai mai multe detalii privind rezultatul testelor (fluiditate, rezistenta la temepraturi, la ardere sau ce naiba de teste ati mai facut).
*


Dacă scriu pe undeva că-mi place uleiul Bunica la prăjit, îmi cere klaus rezultatul testelor la rumenire.


QUOTE(IRONICK @ 24 May 2012, 00:20)
Ce masina zici ca ai?
*


Iar băiatu' asta îi numea pe alții frustrați. Cred că are o obsesie.
kaspersky
QUOTE(Markos @ 24 May 2012, 00:53)
Dacă scriu pe undeva că-mi place uleiul Bunica la prăjit, îmi cere klaus rezultatul testelor la rumenire.
*


doamne feri sa zici ca te simti bine cind dai cite o besina ca imediat te pune sa vii cu o mo(n)stra sa ti-o miroasa, aka sa-i determine compozitia chimica sa nu cumva sa fie reclama mascata la crimbo gas
Markos
Mă rog, ar merita și Ov un warn, pentru că n-a sesizat reclama mascată. Sau să mai dea o dată testul de moderator, o fi îmbătrânit și nu mai corespunde.

Fiți vigilenți! victorie.gif
adriano872
Pentru mine a fost destul incat sa-mi dau seama cine se ocupa de "buna" moderare a acestui forum. Daca am facut niste comparatii si mi-am spus punctul de vedere, am gresit, puteti sa-mi anulati contul. Cine sunt eu sa incerc sa ajut? Atunci cand ajuti, iti iei bobarnace wink.gif
Daca este nevoie de aproape o luna pentru ca un asa zis moderator sa isi dea cu parerea (si eronat) despre un post cat se poate de normal, este evident cat interes are pentru acest forum. De vina nu este el ca moderator ci persoanele care i-au dat pe mana o asemenea datorie. La cum se exprima anumite persoane pe aici, pare ca nu doreste nimeni ca lucrurile sa evolueze in bine ci dimpotriva. Raspunsuri "la misto" si "figuri de stil" am fumat in adolescenta asa ca nu am sa ma cobor la mintea copiilor de pe aici si nu am sa le raspund cu aceeasi moneda, Nu am incurajat pe nimeni sa cumpere absolut nici un produs si nici nu ma intereseaza acest aspect.
Despre un raspuns mai detaliat la ceea ce am afirmat despre anumite tipuri de uleiuri nici nu incape discutia. Este evident ca nivelul de intelegere este la cel mai mic nivel posibil si ma gandesc sa nu imi iau vreun "BAN" pentru ca detaliez in termeni ingineresti anumite lucruri. As putea totusi sa explic mai detaliat cum se sparg semintele dar am iar o retinere ca sa nu fac reclama mascata.




Stima
klaus
QUOTE(Markos @ 24 May 2012, 01:53)
Dacă scriu pe undeva că-mi place uleiul Bunica la prăjit, îmi cere klaus rezultatul testelor la rumenire.
*

Vedeti, nici macar nu ati inteles situatia dar va si exprimati cu "penibililor"...
Userul nu a spus ca lui i se pare mai bun un ulei sau altul, a spus ca in urma testelor tehnice pe care le-a facut ueliurile bune sunt x si y si alea proaste sunt z si w
Una este perceptia subiectiva si alta e cand spui "in urma testelor stiintifice".
Daca s-au facut aceste teste stiintifice, se pot mentiona argumente reale, nu "imi place mie".
In ce priveste aia cu "moderatorii care nu au recunoscut" sa nu ma dau de exemplu ca imi ziceti ceva de lauda de sine.

QUOTE(adriano872 @ 24 May 2012, 08:02)
Nu am incurajat pe nimeni sa cumpere absolut nici un produs si nici nu ma intereseaza acest aspect.
Cand spui ca in urma "testelor stiintifice" marca aia e mai buna sau mai proasta, este fix incurajare la cumparare de anumita marca si la ocolire de alta marca. Daca nu si argumentezi intr-un fel "stiintific" (macar cat de cat, ca nu cere nimeni valori exacte) este fix o reclama ca la duralube.
QUOTE(adriano872 @ 24 May 2012, 08:02)
Este evident ca nivelul de intelegere este la cel mai mic nivel posibil
*


Hai da-ma dracu, oi fi matale singurul einstein in viata de pe pamant si ailalti muritori nu inteleg cum e cu teoria stringurilor si cu fizica cuantica...

Mi se pare foarte interesanta aceasta atitudine cand cineva te roaga sa-ti argumentezi afirmatiile pentru ca spui ca detii date exacte, si tu vii cu exprimari: bai prostilor, tot nu intelegeti. Sincer iti spun, atitudinea asta am vazut-o foarte des la cei care veneau sa faca reclama la tot felul de produse "minune" si cand ii intrebai de argumente aveau fix aceasta atitudine.
Ce sa-ti zic, eu nu o apreciez, mi se pare usor mitocaneasca.
IRONICK
QUOTE(Markos @ 24 May 2012, 01:53)
Iar băiatu' asta îi numea pe alții frustrați. Cred că are o obsesie.
*
raducu din 68, scuteste-ma!
Markos
Tu încă ești mândru de ce-ai descoperit după șase ani de analiză intensă, nu?

Meriți o medalie.
klaus
analiza a fost mult mai scurta, de ordinul zilelor, doar ca nu s-a exprimat lumea public pana acum...
Markos
Eu m-am referit strict la nea ironicu.
IRONICK
QUOTE(Markos @ 24 May 2012, 11:59)
Tu încă ești mândru de ce-ai descoperit după șase ani de analiză intensă, nu?

Meriți o medalie.
*
pentru ce sa fac analiza? tu ai spus cu gura ta la berbecut (sau cum naiba se numea)
Tamango
QUOTE(adriano872 @ 24 May 2012, 07:02)
Pentru mine a fost destul incat sa-mi dau seama cine se ocupa de "buna" moderare a acestui forum. Daca am facut niste comparatii si mi-am spus punctul de vedere, am gresit, puteti sa-mi anulati contul. Cine sunt eu sa incerc sa ajut? Atunci cand ajuti, iti iei bobarnace  wink.gif
*



Habar n-ai tu ce mafie e aici ... PM daca vrei detalii
DragosP
Vrei un pește?
Markos
QUOTE(Tamango @ 24 May 2012, 15:06)
Habar n-ai tu ce mafie e aici ...
*


E ca la fotbal?
b76bgaarh
razboiul clonelor?
klaus
QUOTE(Tamango @ 24 May 2012, 15:06)
PM daca vrei detalii
*


radmasa.gif
se zice: PM daca ai posturi suficiente...
Tamango
Klaus, da, stiu, tocmai d'aia am zis smile.gif

@Markos, evident: Mitica la brutarie tongue.gif

@DragosP mersi, nu frecventez icon_mrgreen.gif
cj98czh
QUOTE(adriano872 @ 11 Apr 2012, 19:17)
Eu va recomand 10w40 Liqui Moly sau 10w40 Metabond. Motoarele in 16v se inteleg perfect cu uleiuri semisintetice 10w40. Elf 5w40 este un dezastru de ulei si de aici si zgomotele tachetilor mai ales la rece iar in timp te pregatesti de o segmentare prematura. In bancul de probe din firma noastra, cel mai bun ulei a iesit Metabond urmat de Liqui Moly. Evitati Castrol de orice fel si Elf.
Stima
*




QUOTE(adriano872 @ 11 Apr 2012, 21:09)
Eu nu inteleg de ce atata indignare ?  sleep.gif  Calmati-va stimati colegi ca nu v-am fortat sa faceti nimic. Avem cea mai mare societate din Europa specializata in tehnica fluidelor si efectuam teste pentru marii producatori de uleiuri, cam asta este singurul lucru pentru care v-am sfatuit sa folositi anumite tipuri de ulei pentru masinile voastre. Uleiurile sunt testate in bancul de proba si sunt supuse unor teste foarte riguroase. Dar cine sunt eu sa va impiedic sa cumparati porcaria de ulei pe care o recomanda producatorul? deh...trebuie sa manance si Elf o paine. Segmentare usoara pe viitor.
Stima
*




Pentru asta ai luat warn, eu cred ca este reclama mascata, nu esti multumit de decizie ... scrie mai sus.
Markos
Pai n-a mentionat numele firmei. Deci nu-i reclama mascata, e supermascata.


Propun ca moderatorul Maskatu sa judece impartial cazul.
adriano872
Nu mai este nevoie de nici o explicatie, multumesc oricum pentru ca ti-ai expus punctul de vedere. Am sa ma multumesc in a citi ceea ce scriu ceilalti colegi iar cu sfaturile bune pentru persoanele care au probleme si chiar au nevoie de ele ii las pe altii sa-si bata capul. Oricum, este interesat cum un user incearca sa-si expuna problema si sa primeasca un raspuns detaliat si la subiect si se gasesc alte persoane total paralele care isi arunca asa zisa "opinie si ironie" in pagina doar pentru a exista si a primi aplauze si laude. Daca nici atunci cand este respectuos si incerci sa dezvolti o problema intr-un mod cat mai amabil nu se poate sa te intelegi cu nimeni, nu mai este nimic de spus. Cam atat am avut de spus, orice moderator care doreste sa se descarce psihic sau simte nevoia sa arunce cate un warn de plictiseala, este invitat pe contul meu cu mare placere si fara suparare.



Stima
Fratzica
QUOTE
Avem cea mai mare societate din Europa specializata in tehnica fluidelor si efectuam teste pentru marii producatori de uleiuri


Imi pare rau sa te contrazic, dar noi avem cea mai mare societate din galaxie specializata in tehnica fluidelor, non-fluidelor si uneori-fluidelor.

In urma textelor intensive realizate in labradorul nostru state of the art am ajuns la concluzia ca cel mai bun ulei este Hello Kitty by Agip

user posted image

urmat indeaproape de Durex Play la bidon de 5L, care literalmente face motorul sa geama de placere.


Ce ai scris tu are aceeasi credibilitate cu ce am scris eu, sa stii, fara date concrete. Vorbe putem arunca toti wink.gif
Markos
QUOTE(Fratzica @ 24 May 2012, 16:59)
Ce ai scris tu are aceeasi credibilitate cu ce am scris eu, sa stii, fara date concrete. Vorbe putem arunca toti  wink.gif
*


Esti offtopic, era vorba despre reclama mascata si warn.
klaus
QUOTE(adriano872 @ 24 May 2012, 16:55)
Daca nici atunci cand este respectuos si incerci sa dezvolti o problema intr-un mod cat mai amabil
*

Daca eu ti-as spune ca esti mult prea prost ca sa intelegi lucruri elementare de logica, as fi amabil in exprimare, sau as fi cam de porc?
Ca matale asta ai spus, ca lumea nu te intelege ca e cam proasta si d-aia nu-ti argumentezi afirmatiile.
Deci ma repet, daca eu ti-s spune ca esti cam prost, as fi amabil sau marlan?

Sunt curios care e intelesul cuvantului amabil pt tine.
Fratzica
QUOTE(Markos @ 24 May 2012, 16:02)
Esti offtopic, era vorba despre reclama mascata si warn.
*



Daca spunea ca "In bancul de probe din firma noastra, cel mai bun ulei a iesit" oricare dintre marcile cunoscute, fie ca e Elf sau Mobil1, sau Castrol, sau..., jur ca nu mi se parea reclama mascata.
Insa cand spui ca Metabond a iesit cel mai bun ulei, un brand caruia nu am reusit sa ii gasesc site-ul producatorului, ci doar al distribuitorilor, iar pe pagina oficiala din .RO scrie clar "Pentru comercializarea produselor METABOND s-a înființat Rețeaua de Distribuție Metabond. Partenerii noștrii își exercită activitatea ca persoane juridice de sine stătătoare, iar după prestațiile lor își încasează lunar comisioanele calculate pe baza Tabelului de Carieră care a fost alcătuit conform regulilor Multi Level Marketing (MLM).", iti dai seama ca incepe sa arate a reclama mascata, atata timp cat nu se prezinta niste dovezi reale ci doar ca "Avem cea mai mare societate din Europa specializata in tehnica fluidelor si efectuam teste pentru marii producatori de uleiuri".
cj98czh
adriano872- mai spun doar atat, topicul era despre altceva decat uleiuri de motor, deci erai si offtopic ... asa ca din punctul meu de vedere am procedat corect.

Despre aerele tale de asa zisa superioritare intelectuala .... iti spun doar atat ..... ma lasi ....

Repet, nu esti multumit, sunt altii mai sus care pot solutiona "nedreptatea"ta, cu asta eu am terminat.
Markos
QUOTE(klaus @ 24 May 2012, 17:11)
Daca eu ti-as spune ca esti mult prea prost ca sa intelegi lucruri elementare de logica, as fi amabil in exprimare, sau as fi cam de porc?
Ca matale asta ai spus, ca lumea nu te intelege ca e cam proasta si d-aia nu-ti argumentezi afirmatiile.
Deci ma repet, daca eu ti-s spune ca esti cam prost, as fi amabil sau marlan?

Sunt curios care e intelesul cuvantului amabil pt tine.
*



Userul adriano872 se referea la acest topic, atunci cand pomenea despre adresare respectuoasa. Ca tu-l faci prost, e optiunea si alegerea ta.

La urma urmelor, topicul este despre un warn primit pentru reclama mascata. Tu, însa, vad ca insisti ca sa-si argumenteze clasificarea aia a uleiurilor. Ce-are sula cu prefectura?
IRONICK
QUOTE(klaus @ 24 May 2012, 17:11)
Daca eu ti-as spune ca esti mult prea
*
Face misto de voi. Se pierde timpul cu el aiurea, dar si cu restul de desteptii de pe aici.
Markos
QUOTE(IRONICK @ 24 May 2012, 17:20)
dar si cu restul de desteptii de pe aici.
*


restul de ce?
klaus
QUOTE(Markos @ 24 May 2012, 17:19)
Userul adriano872 se referea la acest topic, atunci cand pomenea despre adresare respectuoasa. Ca tu-l faci prost, e optiunea si alegerea ta.

La urma urmelor, topicul este despre un warn primit pentru reclama mascata. Tu, însa, vad ca insisti ca sa-si argumenteze clasificarea aia a uleiurilor. Ce-are sula cu prefectura?
*


userul numit fix pe acest topic ne-a facut prosti. Dupa care a spus ca ne-a tratat amabil si respectuos

D-asta zic, sunt curios care e notiunea lui de amabilitate si respectuozitate.
Ca inteleg ca doreste sa fie tratat amabil si respectuos
IRONICK
QUOTE(Markos @ 24 May 2012, 17:24)
restul de ce?
*
de mere! cu ii
Markos
QUOTE(klaus @ 24 May 2012, 17:25)
userul numit fix pe acest topic ne-a facut prosti.
*


link?

Voi chiar aveti o problema nedumerire.gif
bucatzel
@klaus. Cam asta.

QUOTE(adriano872 @ 24 May 2012, 08:02)
Este evident ca nivelul de intelegere este la cel mai mic nivel posibil si ma gandesc sa nu imi iau vreun "BAN" pentru ca detaliez in termeni ingineresti anumite lucruri.
*



Oricum, il invit pe monsur sa incerce sa-mi fractureze neuronul (ala, ultimul, care se zbate intre moarte si autodistrugere) cu termenii sai ingineresti. Il rog totusi sa nu pomeneasca transformatele Z si/sau Fourier, ca alea intotdeauna m-au scos din sarite.
klaus
Markos, da, ma scuzi, nu esti prost, ai doar nivelul de intelegere la cel mai mic nivel posibil.
A zis-o nentu prea tehnicianu:
QUOTE(adriano872 @ 24 May 2012, 08:02)
Este evident ca nivelul de intelegere este la cel mai mic nivel posibil si ma gandesc sa nu imi iau vreun "BAN" pentru ca detaliez in termeni ingineresti anumite lucruri.
*


Markos
Mda, chestia asta a scris-o azi si recunosc ca mi-a scapat. Ramasesem în minte cu discutia de ieri.
adriano872
Amabil si respectuos in sensul ca am cerut niste explicatii mai detaliate pe care le-am primit pana la urma de la moderatorul care a dat warn. Ok, am inteles, este reclama mascata, nu inteleg la ce anume dar nu mai conteaza, ii multumesc moderatorului in cauza pentru timpul acordat acestei neintelegeri.
Vad ca mai sunt cativa care au inteles la ce ma refer si se lovesc tot de ironiile fara rost ale unora care nu au ce face pe afara sau in casa sau oriunde si dau citate din Freud.
Nu am inteles de unde atata ostilitate din partea celor care se ocupa de buna moderare a acestui forum? Daca cineva doreste sa ma catalogheze in vreun fel anume, este invitatul meu, nu am timp sa raspund cu aceeasi moneda si nu ma intereseaza acest subiect. Nu sunt la nici un nivel intelectual superior si nici nu vreau sa dovedesc ceva. In acea discutie am vazut ca a sarit lumea repede de fund si nu am mai continuat subiectul..daca eram in afara topicului trebuia sa primesc un warn pentru offtopic, nu?
Daca cineva iese la rampa asa cum am facut eu si va arata ca habar nu aveti ce faceti pe aici...iar nu e bine! Hai sa bagam injurii, ironii si mult misto ca sa se simta omu' incoltit.
Internetul este locul cel mai bun in care cei mici din viata de zi cu zi vor sa para mari. Vedeti, oricine poate sa fie ironic.



Stima
bucatzel
Da' sa stii ca eu vorbeam serios cu provocarea aia de a-mi fractura neuronul.

L.E.
Si amu on-topic. Atata tragedie pentru un amarat de warn.
klaus
QUOTE(adriano872 @ 24 May 2012, 17:54)
Daca cineva iese la rampa asa cum am facut eu si va arata ca habar nu aveti ce faceti pe aici...iar nu e bine!
*

Crezi ca ai putea sa argumentezi faptul ca un ulei e mai bun decat altul, dupa cum spuneai mai demult?
Incearca cu niste argumente tehnice, dupa cum te pricepi mai bine.
O sa intreb niste specialisti sa mi le traduca, nu nivelul meu de intelegere ar trebui sa fie o piedica in exprimare.
As fi deosebit de incantat daca ar exista niste argumente tehnice reale, nu doar niste afirmatii goale.

Astept cu interes.

Cu multumiri anticipate.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.