Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Clio 1 - telescoape
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Clio
levisticum
buna ziua!!!ma poate ajuta si pe mine cineva intr-o problema?am un clio 1,1994 cu motor 1,2 40kw,fiind din bacau aici nu am gasit amortizoarele fata la nici un centru de dezmembrari,nu stiu cauza...poate ma jutati si pe mn cu ceva,adica va rog daca stiti pe cineva care dezmembreaza acest tip de masina.....mentionez ca masina este in doua portiere...multumesc anticipat
andr3i84
Salut,

Incearca la sectiunea "BURSA".
CICUT
Este destul de veche masina iar de dezmembrari greu de crezut c-o sa iei un amortizor bun.Daca ai de gand s-o tii mai bine gasesti o posibilitate pt 2 noi.
levisticum
daca as avea atatia bani de noi....nu mai cautam,da sa bagi atatia bani intr-o masina atat de veche...
CICUT
Are ceva ani dar la dezmembrari cumperi tot un lucru de 20 ani,care cine stie de cand sta si sunt praf garniturile ( mai tin doar cat sa-l probezi tu in mana ) si nu are cum sa fie bun si dupa ce ca stai prost cu banii iti mai cumperi si-un lucru prost.De la dezmembrari poti sa cumperi o aripa,usa,geam,etc. lucruri care asa cum le vezi asa sunt .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.