Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: SFAT VANZARE LOGAN
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Renault Logan
FLORIN76
Salutare!

cam ce pret as putea cere pe un logan 1.4, 54.000 km, distributie schimbata in luna martie (am factura+deviz) si la fel schimbul de ulei si , cauciucuri de iarna, culoare gri metalizat, fara aer conditionat............a si este din 2005.
este proprietatea mea.
e a 3a masina.
vreau sa o vand de 1 luna, dar nu am mai vazut loganuri din 2005 cu km atat de putini.......
ce parere aveti?
multam fain!!!!!!!!!!!!!!!!

15 May 2012, 14:57:
nu sunt "samsar", sunt functionar public si NU ma ocup de vanzari cumparari. actele vor dovedi.
romeo_id
3000-3200 de euro maxim, daca este vorba de ambiance. Dar tu esti liber sa ceri un pic mai mult, eu iti spun doar care vor fi ofertele.
cj98czh
Eu nu cred ca o sa ia pe ea mai mult de 2000 euro ... indiferent de numarul de km ... din pacate ... a fost 6000 de noua ...
myr
pot sa iti spun ca in urma cu 6 luni cineva a primit aprox. 2500euro pe un logan asemanator la buy-back in reteaua dacia. acel logan avea insa motor de 1.6 si era din 2006.
poti incerca si varianta asta.
romeo_id
Se fabricau loganuri de culoare gri in anul 2005? 182.gif
FLORIN76
da! erau loganuri gri metalizat.
Am pus-o in vanzare cu 2.777 euro poate iau 2.500 (pai are distributia si uleiul facute in martie si costul a fost destul de ridicat ).
voi anunta pretul cand finalizez tranzactia.

Numai bine!
Electrocon
3300 euro !
alecu_alex
Cred ca undeva pe la 3000 euro
mircea_aq
probabil 2000-2200 daca vrei sa o dai, suma la care nu stiu daca merita sa o vinzi
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.