Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: o mica problemuta
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum
Pages: 1, 2
BugaMarius
as dori sa trimit si eu un mesaj privit userului s(p)am , am fost intrebat de acesta prin mesaj privat de niste piese si sa ii fac un pret.
am observat ca nu ii pot raspunde.
danimarconi
Regulamentul zice la art.2 litera q

q) Mesageria privata poate fi folosita numai dupa ce se atinge pragul de 25 de mesaje publicate pe forum.
cj98czh
La fel cum spune Regulamentul:

Pct 3

d) Avatarii, custom title, semnaturile si nick-urile trebuie sa nu aiba tenta antisemita, rasista,injurioasa sau obscena, sa nu reprezinte denumiri de firme si sa nu contina reclame la produse sau servicii.

Oare semnatura ta contine asa ceva?

Ca sa nu mai vorbim ca esti:

AlexBuga
piesenovash

Si cu asta, ca tot nu te lasi cred ca iti spunem PAAA!
bucatzel
QUOTE(cj98czh @ 18 Apr 2012, 09:25)
piesenovash
*


pieseenovash , nu-l uita si pe ala tongue.gif
DragosP
Ce oameni dom'le!
BugaMarius
imi cer scuze dar cred ca incurcati persoana.
am sa modific semnatura.
( puteti cauta dupa numarul de telefon pe google sunt mebru si pe alte forumuri cu o parte din acest user . de foarte mult timp )
DragosP
Ești membru pe google? blink.gif
BugaMarius
editat
mrkiry
ce e ala mebru? blink.gif
QUOTE(BugaMarius @ 18 Apr 2012, 10:05)
sunt mebru si pe alte forumuri
*


bucatzel
Da, da, stim, din pura intamplare toti vindeti piese de pe aceeasi masina.
DragosP
QUOTE(BugaMarius @ 18 Apr 2012, 11:05)
... sunt mebru si pe alte forumuri cu o parte din acest user . de foarte mult timp )
*


Da' cu celelalte părți din acest user ce faci taică? blink.gif
cj98czh
Hai mai ca asta nevinovatu nu stie ca se exista "instrumentar" de verificare ... ne ia de fraieri .... BAN!
BugaMarius
editat
bucatzel
Babaiatule, pe bune acum... chiar crezi ca noi ne-am nascut tampiti, si asa am si ramas?

Spicuiesc, asa, pe diagonala

QUOTE(pieseenovash @ 6 Apr 2012, 11:54)
motor facut doar motor - 400 lei
cutie - 400 lei
....
masina este gri / dublucorp si asteeapta nerabdatori



QUOTE(BugaMarius @ 6 Apr 2012, 20:09)
Motor 1.6 recent refacut . Proprietarul a spus ca nu a facut mai mult de 1000km cu el  - 400 lei
Cutie in stare foarte buna . Chiar am rupt sigiliul de fabrica de pe cablul vitezometru , cand am dat cutia jos  - 400 lei

QUOTE(BugaMarius @ 6 Apr 2012, 20:48)
Imi cer scuze ca nu am precizat , dar masina este Gri !


Si era sa uit....

QUOTE(AlexBuga @ 4 Apr 2012, 15:19)
motor facut nou - doar motor 389 lei
cutie - 388 lei
masina este gri / dublucorp si asteeapta nerabdatori

cj98czh
QUOTE(BugaMarius @ 18 Apr 2012, 13:45)
sa inteleg ca taiati si spanzurati cum vreti
*



In cazuri ca si ale tale ... DA!

Intrebare ...postati toti de la aceeasi adresa ? sau nu esti tu ..... este fratele tau .... hai ca marmota s-a apucat de invelit "motorul" in staniol .... eu ti-am mai spus .... suferi rau ca nu mai faci "bisnita" pe aici?
BugaMarius
editat
bucatzel
Bababiatule... atat te-ai incurcat in clone, ca nici tu nu mai stii exact cu care ce-ai spus inventat.

Culmea e ca daca iti tineai pliscu si zburai incetisor pe sub radar, probabil te lasa lumea sa-ti vinzi troscoleta. Desi stiam si de clona actuala.

Da' no, acum o dam in "incompetenta", "adminii mai si gandesc", samd , lucruri care nu ne gadila in mod placut pe retina.
BugaMarius
editat
cj98czh
Fugi ma de aici ... ca deja o dai in telenovele ... biggrin.gif

alexbuga este fratele tau?

De ce la toatele clonele astea apare acelasi IP de unde se posteaza, inclusiv cel de la care postezi tu? locuiti impreuna? alex, fratele lui si cu tine? sau totul se rezuma la o singura persoana?
DragosP
Îi acorzi prea multă atenție!
BugaMarius
editat
bucatzel
Iar incepem cu copii dupa buletin.

BugaMarius
editat
cj98czh
Rog administratorul de serviciu sau cel care este acum in conducere sa se sesizeze si sa hotarasca daca este voie sa ai 5 clone. biggrin.gif
bucatzel
Da' scrie aici linistit, nu te opreste nimeni.
BugaMarius
editat
bucatzel
Pai asta ceruse si valentin ala cu numele de 'eckar... nici el n-a primit aviz favorabil...
BugaMarius
editat
cj98czh
QUOTE(BugaMarius @ 18 Apr 2012, 15:07)
bucatzel daca tot doresti sa stam de vorba nu vrei sa vorbim umpic in privat - messenger ce te costa?.
*



Bucatzel - Asta te-a vazut moderator pe Dacia ... si ori vrea sa-ti dea spaga ... ori sa-si umfle muschii biggrin.gif

Da cu mine nu vrei sa stai de vorba d-nu Alex?

... mai, mai, ce oameni .. biggrin.gif
BugaMarius
editat
DragosP
QUOTE(BugaMarius @ 18 Apr 2012, 15:01)
uitate atent la toate ip`urile folosite, fratele lui sta in cu totul alta parte ,

fratele lui alex -> v4l3n7in, v4l3n7in` verifica ip`urile

eventual si v4l3n7in ( daca doreste fratisu )
*




QUOTE(BugaMarius @ 18 Apr 2012, 15:26)
cand am facut clonele le-am facut ca sa dezbat problema !
si anume eu si fratele meu am primit ban
*


M-ați omorât!
Cine este fratele? Și fratele cui e el? wacko.gif
BugaMarius
editat
cj98czh
QUOTE(BugaMarius @ 18 Apr 2012, 14:17)
piesenovash nu sunt eu si pot dovedi , 1 la mana.
eu sunt bugamarius si atat .
masina este una si aceeasi persoanele sunt diferite.
masina este a mea si a lui piesenovash ( alex ) vreti sa va dam adresa sa veniti s-o vedeti ? )
".
Drept urmare el e alex piesenovash eu sunt marius , bugamarius aici sunt 2 persoane total diferite doar ca masina e amandurora.

pe mine! care ma aflu la primul cont de ce imi inchideti contul ca`mi vand marfa ( care este si a lui alex ).
*




QUOTE(BugaMarius @ 18 Apr 2012, 14:30)
si da eu nu sunt alex , masina dezmembrata e a mea si a lui.
iar fratisu nu are nici o treaba a picat prost din cauza ca i-a postat 2 anunturi.

*




QUOTE(BugaMarius @ 18 Apr 2012, 15:26)
eu piesenovash el v4l3n7in.
*




No acum mai este .... deci ai mintit sau nu? biggrin.gif
bucatzel
QUOTE(cj98czh @ 18 Apr 2012, 09:25)
Ca sa nu mai vorbim ca esti:

AlexBuga
piesenovash
*



QUOTE(BugaMarius @ 18 Apr 2012, 10:05)
imi cer scuze dar  cred ca incurcati persoana.
*



QUOTE(BugaMarius @ 18 Apr 2012, 14:31)
balciu a plecat de la un ban pe motiv de clona : piesenovash(eu alex) si v4l3n7in(fratimiu )
bugamarius contu asta e al unui bun prieten cu care am dezmembrat nova asta.
*



Deci nu esti Marius, esti Alex. De dimineata erai invers. Ti-am zis ca nici tu nu mai stii cum le-ai invartit intre atatea clone. Da' nuuu, noi suntem incapabili, lenesi,samd. Bravos gogule mariuse alex.
BugaMarius
editat
DragosP
wacko.gif
Fratzica
user posted image
BugaMarius
editat
cj98czh
Asteptam administratorul de serviciu sa prezinte sentinta ... biggrin.gif
bucatzel
QUOTE(BugaMarius @ 18 Apr 2012, 14:41)
doamneee !!! ... voi cititi tot ? serios acum !
*



Io am fost nevoit sa fac o schema logica cu increngaturile telenovelistice ale novei gri.

Deja arata asa:

user posted image
BugaMarius
editat
bucatzel
No, dupa lupte seculare, in sfarsit ai reusit sa postezi problema intr-un mod urmaribil.


A, da...

Numa' termina si tu povestea... in loc sa astepti sa se hotarasca lumea daca primele doua conturi originale sunt clone sau nu, tu deja ti-ai facut alte 2 conturi, si ai inceput sa revinzi piesele de pe nova minune. Asta fara sa bagi de seama ca pana la urma asta-i un forum tehnic, care mai are asociata si o sectiune de bursa, nu un bazar. Eu sunt ala care te-am banat atunci, ca nu numai ca ai facut asta, dar ai mai avut si nonsalanta sa iti faci reclama la piese pe sectiunea tehnica de la nova. Si pe la nova dau rar cu parul, ca dintre toti posesorii de dacii, cei cu novele au cele mai putine surse de piese. Dar tu chiar ai cerut-o.
BugaMarius
editat
bucatzel
QUOTE(cj98czh @ 18 Apr 2012, 15:04)
Asteptam administratorul de serviciu sa prezinte sentinta ... biggrin.gif
*



Si eu.
BugaMarius
editat
ady77
Deci daca am inteles eu bine pe tine si pe prietenul tau va cheama la fel? Buga? Marius, respectiv Alex?
cdadan
Deci care-i alex?

[attachmentid=1627803630]
l@u
Acum serios moderatorii au avut mai mult decat bunavointa de au pierdut timpul ca sa iti raspunda la magariile ce le-ai scris pe aici.Eu iti dadeam ban fara sa iti mai dau explicatii ,daca nu iti convine nu mai polua forumul cu clonele tale.
BugaMarius
editat
ady77
Pai n-ai avut o clona alexbuga?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.