Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: R21 '88 1.7 multipunct orice piesa
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Renault 4, 5, 8, 10, 11, 12, 18, 19, 21, 25 > Renault 21
biker
Dezmembrez Renault 21GTD an fabricatie 1989 si Renault 19 an fabricatie 1989 cu scopul de a vinde piese auto.
Contact: Gigi
Email: bandit_autorec@yahoo.com
Tel: 0753051106
Titus91
Masina se afla in curtea mea, am orice piesa, ba chiar mai multe de acelasi fel, spuneti ce aveti nevoie si pun poze si detalii in scurt timp dupa ce citesc. Elemente caroserie, motor, injectie multipunct, scaune cu reglaj lombar, faruri, planetare, telescoape, pe bune orice. Raspund in cel mai scurt timp, pentru cei cu adevarat interesati 0728947257. Masina se afla in jud Arad, loc. Vladimirescu, trimit cu fan curier.
XtreZz
bloc de lumini mai ai ?
Titus91
Da, nu cred ca e excelent dar pun poza mai incolo smile.gif sunama daca mai vrei chestii ca nu cred ca ti se merita sa dai banii pe transport numa pentru un bloc de lumini,hai zi ca te cunosc si nu am ce face cu toate cenzuraturile astea, nu vreau mai nimic pe ele, nu vrei telescoape? sunama ca ma duc sa o demontez
turbodxman
Triunghi geam portiera stanga spate intact mai ai?
dar furtun admisie aer fara nici o crapatura?

alte furtune de aer, apa bune?
Titus91
Va rog sa ma sunati pt orice piesa la orice ora nu e problema, dati email si va trimit poze ca mi-e greu sa tin pasul cu topicuri si alte pm'uri, plus ca topicul vechi mi-a fost inchis va rog sunati-ma ca e mult mai simplu si rezolvam repede tot. 0728947257
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.