Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: INTREBARE
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum > Probleme administrative
ovidiucna
Am deschis un topic in care persoanele de pe acest forum sa puna poze cu megane 3 din toata lumea de pe tot internetul asta si din toate calulatoarele.....ar fi de bun simt sa imi raspunda moderatorul care a inchis topicul sa stiu si eu motivul....si nu vad legatura cu celalat topic in care se publica poze cu masinile fiecaruia dintre noi....nu cu masini din alte tari orase sate etc. gasite pe internet.Si daca imi dai un raspuns de genu:sa caut singur pe net poze ca sunt o gramada iti pot spune ca internetul este foarte mare si nu cred ca o sa gasesc toate pozele care poate le au unii din aceste persoane de pe forum in computer.Inca o data iti spun ca ar fi fost de bun simt sa imi dai un pm sau macar sa fi scris direct in topic ca nu e in regula si o sa il inchizi.
vali.eo
Deci stai sa inteleg, tu vrei ca in topicul deschis deja sa se posteze poze cu masini personale, iar in cel pe care l-ai deschis tu sa postam poze cu megane-uri luate de pe google?
ovidiucna
Eu nu vreau sa se posteze in topicul care deja exista poze cu masinile personale:EXACT asta se intampla...nu stiu daca au fost poze cu masini care nu apartineau unui membru al acestui forum.Tu nu ai vazut diferenta? si anume ca in topicul deschis de mult timp sunt poze cu masinile personale ale persoanelor care au cont pe acest forum....si in topicul deschis de mine eu am postat poze cu masini de pe internet....Poti posta si poze cu meganuri luate de pe google...eu am postat poze cu meganuri care arata bine...cu suspensii schimbate..jante...in principiu poze cu meganeuri care arata BINE....poze din calculatoarele proprii,de pe alte forumuri,de unde are fiecare!!! Acum ai inteles? Daca nu,o sa iti explic pana intelegi,chiar imi face placere.Probabil trebuia sa dau o explicatie despre topicul pe care l-am deschis dar m-am gandit ca o sa se observe diferenta intre cele 2 topicuri.Nu mi-ai spus de ce l-ai inchis!
alexbudan
ovidiu, ai dreptate cu ce zici numai ca ai deschis un topic cu acelasi nume cu altul existent. din punctul meu de vedere, un topic DOAR cu poze, fara comentarii de genul "uau, e faina asta" ar fi necesar.
cred ca moderatorul respectiv nu s-a uitat la continutul efectiv al topicului. poate daca-l denumeai de exemplu "Poze cu Megane 3 (de la noi si de la altii)" cred ca s-ar fi gandit de mai multe ori.

biggrin.gif nu cred ca l-a inchis colegul de mai sus smile.gif
vali.eo
Da, am inteles acum. smile.gif
Dar eu nu sunt moderator deci nu eu am inchis topicul acela.
caty2k
Ovidiu ... topicul eu vad ca inca este ... si e chiar aici .
ovidiucna
E inchis.Ma bucur ca ati inteles.Acum poate apare Domnul Moderator care l-a inchis daca nu e prea josnic pentru el sa raspunda !!! Eu zic sa iti dai demisia daca nu esti in stare sa citesti un topic si sa intelegi despre ce e vorba inainte sa il inchizi/stergi !!!
Fratzica
Am redenumit topicul si l-am deschis. E mai util sa dai report pe topic decat sa deschizi un topic cu polemici.
ovidiucna
QUOTE(Fratzica @ 22 Mar 2012, 11:05)
Am redenumit topicul si l-am deschis. E mai util sa dai report pe topic decat sa deschizi un topic cu polemici.
*


Nu crezi ca era mai simplu sa vezi despre ce e vorba in topicul care l-am deschis inainte sa il inchizi? Sau nu te intereseaza si stergi/inchizi dupa cum ti se **** tie? (scuze de expresie dar cred ca se potriveste cel mai bine...in locul **** pui ce vrei tu)
In fine poti sterge topicul acesta.
Fratzica
In primul rand, nu l-am inchis eu wink.gif In al doilea rand e vina ta ca nu stii sa pui un titlu cum trebuie la topic, la fel cum s-a intamplat si cu topicul asta.
bucatzel
QUOTE(ovidiucna @ 18 Mar 2012, 22:43)
Din moment ce eu nu gasesc un topic cu poze cu renault megane 3, deschid unul si astept sa vad cat mai multe poze din partea tuturor:)


Deci sa vedem. Sa dai un search inainte de a deschide topic nou, asa cum te roaga destul de clar regulamentul de l-ai acceptat cand te-ai inscris, nu esti in stare.

Nu de alta, vad ca topicul tau ar fi cam al patrulea pe aceeasi tema http://www.reno.ro/index.php?act=Search&CO...s&highlite=poze

Sau al cincilea, daca-l numaram si pe ala cu fluence-ul. Deh, cate unul pe fiecare subforum.

De fapt... nici nu ma mai leg de [in]utilitatea unui topic de genul "poze cu meganu-uri necunoscute"
klaus
QUOTE(ovidiucna @ 21 Mar 2012, 23:45)
Probabil trebuia sa dau o explicatie despre topicul pe care l-am deschis dar m-am gandit ca o sa se observe diferenta intre cele 2 topicuri.
*


Tu nu te-ai obosit un lucru simplu dar vrei ca altii sa se oboseasca sa inteleaga ce vrei?
De ce nu deschizi un topic de R19, de R25, unul de laguna I, altul de Laguna 2 si tot asa.
Cate un topic pentru fiecare masina pe care a produs-o Renault de la Clovis incoace cred ca ar fi cel mai potrivit.
Markos
QUOTE(ovidiucna @ 21 Mar 2012, 23:29)
Am deschis un topic in care persoanele de pe acest forum sa puna poze cu megane 3 din toata lumea de pe tot internetul asta si din toate calulatoarele.....
*


Vezi si aici, bafta.

(Aproximativ 296.000.000 (de) rezultate (0,13 secunde))
Ov
asta-i neam cu valy multescu
melcu
Salut,
Doar mie-mi raporteaza forumul ora veche ? Este 17:00 in momentul postarii si cu toate astea vad posturi de azi de la 17:45



---

Later Edit: am gasit in My Control -> era timezone-ul setat aiurea blush.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.