Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: problema anunt permanent
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum
automanticor
Buna ziua,

Am postat un anunt permanent la rubrica anunturi permanente. Am respectat toate conditiile de continut. Se pare ca anuntul mi-a fost sters. Mai sunt si alte conditii ce trebuie urmate? PM nu pot sa dau la niciun admin sau moderator.

P.S. Urmeaza sa fac modificari la magazinul on-line propriu introducand link-uri catre acest forum pentru a putea adauga la date de contact si link-ul magazinului.

Multumesc anticipat,
cosmin_2300
Până-ți va răspunde un Admin, verifică la "warn" dacă ai ceva scris.
automanticor
N-am primit niciun mesaj de warn de la nimeni. Am respectat regulamentul....se pare ca nimeni nu are de gand sa raspunda. Poate nu i-a convenit oferta mea moderatorului. Eu am un magazin on-line si vroiam sa imi fac reclama aici chiar si contra cost...dar se pare ca nu se poate.
hellcat
QUOTE(automanticor @ 7 Mar 2012, 12:48)
Mai sunt si alte conditii ce trebuie urmate?
*



Iti raspund eu, desi nu am legatura cu stergerea anuntului...
Problema e la nick-ul cu care te-ai inscris pe acest forum. Odata cu inscrierea se presupune ca iei la cunostinta si regulamentul. Momentan incalci punctul 3.d.
cmandrei
Anuntul este in zona "Anunturi - Oferte Permanente".
automanticor
Din regulament!

3d) Avatarii, custom title, semnaturile si nick-urile trebuie sa nu aiba tenta antisemita, rasista,injurioasa sau obscena, sa nu reprezinte denumiri de firme si sa nu contina reclame la produse sau servicii.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Nick-ul automanticor face parte din denumirea site-ului de promovare a afacerii mele. Numele firmei este altul. Nick-ul l-am pus deoarece pe toate forum-urile pe care le accesez intru cu acest nick. Daca e vreo problema cu nick-ul rog un moderator sa imi spuna si imi fac alt cont.
cmandrei
Este o denumire/nume si nu un "link" deci pana in acest moment totul pare ok smile.gif

Probabil ca l-ati vazut ... http://www.reno.ro/index.php?act=announce&f=109&id=3 ... regulamentul sectiunii Anunturi.

Asa cum am mai spus Anuntul este activ si vizibil pentru toti utilizatorii/vizitatorii reno.ro si daciaclub.ro.

Ne cerem scuze pentru incurcatura.

Multumim pentru intelegere,
B32YWU
Puteti sterge userul respectiv (automanticor) deoarece am facut un alt user ca sa nu mai fie nimic de interpretat. Puteti sterge si acest post deoacere cred ca nu isi mai are rostul avand in vedere ca toate aspectele au fost elucidate.
Victoras2001
Acum ai sa primesti ban pentru clona si-ti vor fi sterse ambele conturi. tongue.gif
victor.vajoi
QUOTE(Victoras2001 @ 11 Mar 2012, 10:31)
Acum ai sa primesti ban pentru clona si-ti vor fi sterse ambele conturi.  tongue.gif
*




radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
klaus
aici se inchide
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.