Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: My Scenic. :)
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Diverse > Tuning
ScenicFan
Am vrut sa prezint si eu Scenicul meu. Nu sunt mari modificari. Mai mult pe partea de muzica decat pe look.

Pareri?

http://imageshack.us/g/507/img0001ah.jpg/ (album)
Hack
Si de ce nu l-ai prezentat aici??? huh.gif
ScenicFan
E topicul lui tuner... smile.gif nu ma bag peste el.
Hack
Corect! doh.gif Nu stiu de ce am avut impresia ca e generic blush.gif ...Spor la modificari!
ScenicFan
Mersi. Nicio problema.
tuner
asa o privire aruncata am o mie de chestii de reprosat!!!

dar ai un mare + la lucratura difuzoarelor fata nu sunt adeptul fibrei dar arata ok
ScenicFan
Sunt deschis la orice critica. Deci, feel free.
tuner
-folia asa pusa incomplet pe fata
-maciulia de schimbator
-firele atarnate pe sub bord
-braduletii ascundei pe sub scaune pe sub bord in aeratoare in filtru de polen oriunde nu la vedere
-husa de volan stiu ca e boala la scenic se roade volanu!! faci un mic efort si imbraci volanu in piele cu bani de cateva huse
-presu ala de pe spate ori pui 2 ori deloc eu prefer deloc desi imi arunca pe masina toata mizeria
-daca ala din cutie e neon sa stii ca nu se asorteaza cu DD-ul
-portul de la cutie il poti face negru cu niste vopsea ... daca pastrezi cutia si nu modifici instalatia de sunet (neaparat fixata de masina cumva pt siguranta in caz de accident nu vrei sa te loveasca!!! )
-chestiile alea in loc de sigle .. tu nu ai nimic crom pe masina sad.gif da sunt greu de ascuns stiu
-plasa din fata din bara nu mi se pare ok se vede ca nici nu ai reusit sa o aliniezi plus ca nu da in nici un fel

cam atat avand in vedere ca daca ar fi sa imi caut mie defecte as gasi o gramada

ScenicFan
Am fost oprit de politie si mi-au cerut sa imi dau jos folia de pe gemuletele de la oglinda, sau amenda. Am zis ca e mai ok asa. Stiu ca nu da bine pe schimbator, dar e super comod, cel putin asa mi se pare mie. Braduletii i-am aruncat.

Volanul iti dau dreptate ca trebuie sa-l imbrac. Un pres l-am rupt in parcare la mall iarna asta. Le dau jos cand schimb cauciucurile de iarna.

Cutia de la DD e temporara. O sa o schimb cat de curand.
Alea in loc de sigle au fost o improvizatie temporara. Astept un bodkit si cand vopsesc toata masina le rezolv.

Multumesc frumos pentru timpul acordat.
tuner
la bodykit poti incerca o varianta derivata din kitu de rx4
ScenicFan
My renault now smile.gif cool.gif
marius20689
Ingrijita masina ScenicFan biggrin.gif
black_alienware
QUOTE(ScenicFan @ 5 Sep 2012, 20:38)
My renault now smile.gif cool.gif
*



WTF blink.gif
ScenicFan
QUOTE(marius20689 @ 7 Sep 2012, 15:00)
Ingrijita masina ScenicFan biggrin.gif
*


Multumesc.

QUOTE(black_alienware @ 12 Sep 2012, 01:19)
WTF  blink.gif
*



What's wrong? smile.gif
TM80MAT
Incearca o reglabila sau niste arcuri sport . Stilu abordat de tine cu stikeru ala vrea sa dea spre Stance Works .Dar nu e . Pe viitor ,cat mai clean si tranteala maxima /roti / gume stretch / camber . Mai e mult .Bafta
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.