Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Comentarii F1
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Motor Sport > Formula 1
bucatzel
Ca sa ramana topic-urile fiecarei curse "curate" propun sa folosim topicul asta ca sa balacarim ( sau sa laudam, ca nu ne pica gradele tongue.gif ) comentatorii de prin F1.

Incep eu. Decat Michi, preferam sa ma uit la transmisiile de pe posturile unguresti. Intelegeam macar Team Radio-urile. Asa ca pentru mine, oricine cu juma' de creier e ok.

Cei pe care i-as urmari cu reala placere ar fi cei de pe RTL, da' din pacate nemteasca mea e prea ruginita, si cand se intampla cate ceva mai interesant, pierd sirul.

Cea mai buna optiune, evident, ar fi BBC-ul, da' eu nu-s un om atat de rabdator sa astept pana o posteaza cineva pe net.

Oricum, per global baietii de pe digi sunt decenti. E loc de mai bine, dar macar nu-mi mai vine sa arunc cu telecomanda in televizor.
b76bgaarh
de cand nu mai am digi, am pierdut cam toate cursele. am vazut doar cateva franturi cand ma duceam la tara.

gabize
Lucrul cel mai deranjant la echipa de comentatpri/realizatori/regizori de montaj digisport este ca nu reusesc aproape niciodata sa comute pe transmisia F1 din timp, nu ca ar fi foarte multe lucruri importante in acele momente, insa, dupa opinia mea, e ca si cum ai da un film bun, nu chiar de la inceput, dar aproape, ca de, oricum lucrurile importante se petrec mai incolo.
Solon
Mai au de lucru! Dar e bine ca inainte de cursa exista un studio f1, adica o avanpremiera, cu pareri, materiale! Daca ar reusi sa faca si un mix cu RTL sau BBC pe partea de interviuri ar fi beton!
Cam cum era acum cativa ani pe Eurosport, cand Mamola ii intervieva pe rideri si comentatorii nostri traduceau! Era ok, dar era aceeasi televiziune, totusi!
Una peste alta, sunt ok!
AR-18-MOS
Si-au mai dat si ei in petec cateodata, dar per ansamblu sunt ok. Mai ales raportat la Miky si Viky.
gabize
Si cel mai mare minus al lor, dar aici nu depinde, recunosc, de echipa de emisie, este ca transmit preferential, doar pentru abonatii digi.
Iulikk
Eu ma uit la cursele de pe BBC. Aia-s cei mai ok dupa parerea mea.
Solon
Cred ca topicul se refera la comentatorii nostri!
@gabi: M-am gandit sa trec si eu macar cu un tv pe digital, nu de alta dar ma obliga tv-ul! Evident ca aleg Digi, chiar daca dpdv mentenanta te frigi rau cu ei, dar nu am ce face! au tot motorsportul!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.