Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: BH10PKT
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Renault 4, 5, 8, 10, 11, 12, 18, 19, 21, 25 > Renault 21
PKT
Saptamana asta am luat de la cel mai bun amic un renault 21.masina anu trecut a fost segmentat,pus la punct ca si technic(telescoape noi,puncte spate,tambor,antigel,placute disc, etc)Masina este avariat.in martie din vina unoi sofer ne atent a intrat in spatele masinii.de atunciu masina a stat si asteptat soarta lui.eu as dori sa renasc masina.bloc motor marit schimbator cu trepte mici!instalatie gaaz,geamuri electrice,carlig,system evacuare mofificat si a primit accelator gaz si o toba remus.
azi sper ca ajunge si masina care doneaza piese.cateva poze
pichiosi
Mai intii te salut si te intreb mai pe intelesul meu :vrei sa o refaci sau sau sa o dai? ca nu pricep.
PKT
salut.renastere cum stiu inseamna ca a da cuiva u sansa la viata.Deci priimu meu pas a fost azi sa dau jos plafonu si elementele din interior.Maine dimineata aduc diselul pt transplant.Luni mergem la tinichiger sa vedem ce se intampla.se taie fata sau spatele.
Dupa aia vopses,fetele de la usii si plafonu trag cu material negru.si mai vedem ce mai facem.
pichiosi
Atunci iti urez succes si sa pui citeva foto cu mersul reparatiei, bafta.
PKT
ms frumos.Vreau sa fac unicat,simplu si cu gust
pichiosi
Dupa cum vad ai ceva de munca dar satisfactia vine la urma atunci cind o vei termina, succes.
b06fcn
Pune poze cu spatele lovit si-ti spun exact ce ai de facut, la a mea am schimbat cu alt spate si arata impecabil acum...
PKT
de ce sa inchis topicu la deznembrare?cine ma ajuta!!!un admin sa ma ajute ce sa intaplat!!!Ca as dori sa stiu!!!!
PKT
http://www.facebook.com/groups/294029643943586/ va astept pe facebook
cj98czh
Cam de asta:

Regulament - punctul 2 lit. p

"Mesajele ce contin oferte comerciale, permanente sau ocazionale, ale persoanelor juridice sau fizice pot fi postate doar in sectiunile Bursa sau Anunturi, cu respectarea suplimentara a Regulamentelor specifice pentru respectivele sectiuni"

Bucura-te ca l-am lasat acolo si nu l-am sters!
PKT
QUOTE(cj98czh @ 14 Oct 2011, 08:37)
Cam de asta:

Regulament  - punctul 2 lit. p

"Mesajele ce contin oferte comerciale, permanente sau ocazionale, ale persoanelor juridice sau fizice pot fi postate doar in sectiunile Bursa sau Anunturi, cu respectarea suplimentara a Regulamentelor specifice pentru respectivele sectiuni"

Bucura-te ca l-am lasat acolo si nu l-am sters!
*


Prima data atunci cer scuze ca eu am gresit dar trebuia sa ma anunti si nu blocarea.2 timp nu cred ca mas putea bucura functionarea webului. multumesc pentru raspuns.o zi buna.
PKT
1 stage.caut piele sau imitatie piele.si fac tapiterie la fete usi,negru cu rosu.
iau incalzire in scaun sau pun de pe e36.
am luat day light.mai ma gandesc cum pun in bara.
xenon h4 6000 k(si mai gandesc sa pun si angel in far)
PKT
a inceput renasterea,sper ca marti pot duce deja la vopsitor
PKT
Sa inceapa povestea cool.gif
07URS
Salut colegu' biggrin.gif cum stai cu masina? si eu sunt din Oradea, poate ne intalnim odata sa povestim ceva.. wink.gif noi cred ca am mai vorbit odata la Vuia cand vroiai sa o dezmembrezi... poate ma mai tii minte tongue.gif bafta!
PKT
QUOTE(07URS @ 13 Dec 2011, 13:33)
Salut colegu'  biggrin.gif  cum stai cu masina? si eu sunt din Oradea, poate ne intalnim odata sa povestim ceva.. wink.gif noi cred ca am mai vorbit odata la Vuia cand vroiai sa o dezmembrezi... poate ma mai tii minte tongue.gif  bafta!
*


salutare eu am preluat de la tomy masina.eu cu bmw rosu sant.deja am dezmembrat un renault 21 disel daca vrei piese anuntama ca am la greu colegu!!szabi52zep id meu salutare,in privire la stare diselul acuma duc la fier veechi.masina inca sta la tinichigerie si sper ca in ianuarie osa terminam,osa revin si cu poze.cu stima sebi
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.