Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: nissan skyline de vanzare
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Diverse > Forum Nissan
florin78
scz ca va deranjez dar am si eu un nissan skyline din 1968 o piesa rara pt cei interesati are atestat de vehicul istoric si este pacat sa intre pe mainile cui nu trebe e pacat masina are 98% piese originare si inca arata bine daca doriti sunati la 0723254709 pt ca nu stiu cat intru inapoi pe forum multumesc de intelegere
twinbubu
QUOTE(florin78 @ 30 Aug 2011, 14:07)
scz ca va deranjez dar am si eu un nissan skyline din 1968 o piesa rara pt cei interesati are atestat de vehicul istoric si este pacat sa intre pe mainile cui nu trebe e pacat masina are 98% piese originare  si inca arata bine daca doriti sunati la 0723254709  pt ca nu stiu cat intru inapoi pe forum  multumesc de intelegere
*


Frumoasa dar e mult de lucru la ea,cum s a luat totusi atestat de vehicul istoric,nu trebuie sa fie ca scoasa din cutie sa ia atestatul? Oricum pentru succes la vanzare ar fi bine de postat la sectiunea bursa si cu pret.
Bafta la vanzare.
T.rac3Er
pret, motorizare, echipare, generatie, etc. ?
daca tot e "vehicul istoric" si o descriere pe masura este necesara
cevacu2005
as fi si eu curios de pret
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.