Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Renault 5 tr
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Renault 4, 5, 8, 10, 11, 12, 18, 19, 21, 25 > Renault 5
magda
va rog cine are ceva piese pentru un renault 5 tr din 87 benzina.vreau sa o fac cat de cat sa mearga.imi trebuie in special piese de la articulatii.
Adi R5
pune de dacia nova/supernova/solenza...bucsi,pivoti,capeti de bara.
magda
merci.dar de pe celelalte renault 5 alte modele nu se potriveste nimic?
andishors
te sfatuiesc la articulatii sa pui piese noi. bucsi, pivoti, capete de bara. inca se gasesc de cumparat la magazine de piese. mergi cu talonul la un magazin de piese si roaga-l pe vanzator sa caute(majoritatea iti spun din prima ca nu au, de lene sa caute). plus ca pe sectiunea asta nu mai misca nimic, nu cred ca poti rezolva altfel, sau cauta la dezmembrari. succes
magda
am schimbat cate ceva la masina..si surprinzator piesele sunt foarte ieftine si am gasit chiar piese noi..
Adi R5
generatia de renault (super)5,9,11 .... astea sunt identice la elemente de directie...
magda
am gasit piese noi..si sunt foarte ieftine.nu cred ca se merita sa iau piese sh.multumesc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.