Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: DE CE VA BATETI JOC DE NOI ?
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum
Pages: 1, 2
bubu782001
Am si eu niste intrebari - daca nu deranjez cumva pe DOMNII administratori si moderatori.

De VA BATETI JOC de useri DOMNILOR ?

Userii astia....prostimea fac ca acest forum sa EXISTE. Este o magarie SI O DISCRIMINARE continua.

De exemplu, aveam un anunt pe sectiunea "Bursa", insa Dl. R19/16V a binevoie SA IL MUTE la sectiunea "Anunturi permanente" (cu toate ca NU este anunt permanent - pur si simplu nu este ceva ce fac mereu) asta FARA sa intrebe, inainte, fara sa discute.

Tin sa precizez ca INAINTE de a face acel topic, am intrebat si m-am documentat, am discutat cu Dl Andrei (cmandrei) iar acesta ma asigurat ca NU ESTE ABSOLUT NICI O PROBLEMA deci pot sa pun anuntul pe sectiunea "Bursa" CU CONDITIA sa fie DOAR acolo - deci nu in 2 locuri diferite, ceea ce am facut.

Bun. Acuma acest DOMN, R19/16V dupa cum spuneam a binevoit sa imi raspunda in bataie de joc "CA ASA AM VRUT EU" adica...pe scurt eu sunt UN RAHAT iar DANSUL isi permite sa faca ce vrea...ca doar este moderator iar noi muritorii de rand nu avem drepturi - doar obligatii.

L-am instiintat pe Dl. R19/16V cu privire la discutia pe care am avut-o cu Dl. cmandrei, iar raspunsul a fost unul sec, anume: "cmandrei nu are drepturi de moderare pe sectiunea BURSA" - ce este o MINCIUNA - din cate stiu eu apare in dreptul fiecarei sectiuni, moderatorii si adminii ce au dret pe sectiunea respectiva... "Forum led by..." Adica mai stim si noi sa citim pe un ecran...

Vazand asta am continuat si eu jocul murdar Dl-ui R19/16V trimitandu-i niste link-uri (luate la intamplare de pe prima pagina) in care ii aratam anunturi similare cu al meu care PUTEAU sa stea bine-mersi la sectiunea "Bursa".

Raspunsul a fost in batjocura...anume "nu le-am vazut"...

Inca o daca DE CE VA BATETI JOC DE NOI?

Am si eu o doleanta:
DORESC STERGEREA CONTULUI MEU, RESPECTIV STERGERA ANUNTULUI.

NU mai doresc sa fac parte dintr-un forum MURDAR incare MAGARIA este la mama ei acasa, in care NESIMTIREA nu mai are limite. AM adus TONE de informatii utile acestui forum, am ajutat sute de useri...NU astept multumiri sau rasplata...ci ma asteptam la o urma de BUN SIMT - care se pare ca LIPSESTE la Dl. R19/16V.

Ce am facut asa grav? Chestia cu "ASA VREAU EU" chiar este bataie de joc.

Deci, Domnilor administratori & moderatori (creme de la creme):

DORESC STERGEREA CONTULUI MEU, RESPECTIV STERGERA ANUNTULUI !

Nu mai am nevoie de mizeria asta de forum !
R19/16v
Hai sa facem din tantar armasar... nedumerire.gif
1. Da, l-am mutat ca asa am vrut eu, nu trebuie sa-ti cer nici tie, nici altcuiva voie, d-asta sunt moderator acolo, ca sa iau astfel de decizii.
2. Cine stie pe unde eram atent cand ti-am zis ca Andrei nu e moderator la Bursa, am revenit cu un PM in care mi-am recunoscut greseala si ti-am dat dreptate.
3. Suferinta ta maxima este ca nu poti da up la 24h? Sunt devastat! Devastat iti spun!
4. Contul nu se sterge, daca vrei sa ne parasesti, fa-o si cu asta basta.
5. Iti mai spun o data - calmeaza-te!
biscu
QUOTE(R19/16v @ 30 Jun 2011, 09:50)
Hai sa facem din tantar armasar... nedumerire.gif
1. Da, l-am mutat ca asa am vrut eu, nu trebuie sa-ti cer nici tie, nici altcuiva voie,....
*



Cata autoritate...pfff
R19/16v
Uite atata |_____|
biscu
Cat Basescu radmasa.gif
R19/16v
Basescu are mai multa, cred eu nedumerire.gif
bubu782001
QUOTE
Iti mai spun o data - calmeaza-te!


...ca altfel CE ??? Imi dai BAN? WARN? CE imi faci? Ma ameninti? radmasa.gif

...Pe ce motiv? Ca sa citez un mare clasic in viata: "CA ASA VREAU EU" ?

Ce fel de decizii iei? Scuza-ma insa NU ai dreptul sa faci ce vrei cu anunturile oamenilor, STIU ca ai ceva personal cu mine, insa spune frate lucrurilor pe fata.

QUOTE
Suferinta ta maxima este ca nu poti da up la 24h? Sunt devastat! Devastat iti spun!


...si iata cum se reflecta prin text...nivelul de gandire.
R19/16v
Era doar o sugestie smile.gif Face bine la sanatate!

radmasa.gif asa stii tu? Bine ca stii tu ce am eu si cu cine! smile.gif

Eu am considerat oferta ca fiind una permanenta, motiv pentru care am mutat threadul la Anunturi - Oferte Permanente
Bursa Ofertelor Permanente ale firmelor si persoanelor fizice.

In continuare nu iti inteleg nelamurirea. Trebuia sa ti-l sterg, sa-ti dau warn pt ca ai postat in aria necorespunzatoare si sa te trimit sa-ti faci threadul din nou la Anunturi?

LE Acu' daca stau sa ma gandesc, da, asa trebuia sa fac, ca tot am "ceva personal" cu tine wink.gif
sorin1983
QUOTE(bubu782001 @ 30 Jun 2011, 09:43)
Nu mai am nevoie de mizeria asta de forum !

Ce treaba are forumul? Pana acum era bun sau cum? Sau era tot o mizerie dar era bun la bursa?
bubu782001
Dl sorin1983, atat timp cat NU am avut probleme intradevar era OK - cu toate ca si atunci am trecut prin MULTE situatii neplacute.

Nu are legatura aici Bursa sau anuntul. Are legatura MODUL in care se pune problema. Are legatura modul in care mi se vorbeste.

Te rog mult, daca esti atat de convins tu ca pentru Bursa e toata chestia asta, urmareste-mi putin activitatea si O SA VEZI ca aduc destul de multe contributii acestui forum, si nu stau de pomana, iar dupa 5 ani de forum mi-am permis sa am si eu un anunt.

Dl. R19/16V...

Chiar te rog sa-mi stergi anuntul, icon_mrgreen.gif Aaa, am uitat, da-mi si un warn 170% daca se poate...

QUOTE
Era doar o sugestie  Face bine la sanatate!


Aha deci tu traiesti din sugestii...altfel te imbolnavesti si mori radmasa.gif
Bun asa!!

Pai mai baga, ca nu vrem sa "te pierdem"...
R19/16v
Ia hai ca ne-am lungit prea mult.
Modul in care se pune problema este deosebit de simplu - Citeste si respecta regulamentul!
Cand vei fi sanctionat fara sa incalci regulamentul, atunci vino si plange-te.
Pana una alta n-ai fost sanctionat, si asta s-a intamplat TOCMAI pentru ca ai si o contributie tehnica la acest forum. Daca erai un simplu vanzator, cum sunt multi de la bursa, incasai un warn, cum ti-am spus mai sus, si ramaneai si fara anunt.

Eu mi-am incheiat "pledoaria". Vrei sa te cari - inchide pagina cu reno si nu o mai deschide vreodata, nu te mai plange atat ca o muiere pentru nimic. Dracu, mai ramane sa-ti dai foc in fata casei poporului ca ti-am mutat threadul, sau sa faci vreo greva a foamei.
bubu782001
Nu imi dau foc si nici nu fac greva foamei...ca nu sunt tampit radmasa.gif

Dar pe bune chiar nu este un anunt Permanent.

In plus, sunt SUTE de anunturi care sunt la fel ca al meu - ma refer la principiu, si nu dai nici o importantanta, pe al meu l-ai gasit mai "cu mot".

Acuma pe bune - am deranjat pe cineva? Trebuie sa dau so spaga cuiva ? icon_mrgreen.gif
sadi
QUOTE(bubu782001 @ 30 Jun 2011, 10:47)
Trebuie sa dau so spaga cuiva ?  icon_mrgreen.gif
*



da mie. de ce mie? pentru ca asa vreau eu!
aleksanders
tot 200 de euro a ramas spaga?
IRONICK
QUOTE(sadi @ 30 Jun 2011, 11:02)
da mie. de ce mie? pentru ca asa vreau eu!
*
Si trebuie sa radem la gluma asta?
M i h a i
QUOTE(bubu782001 @ 30 Jun 2011, 09:04)
STIU ca ai ceva personal cu mine
*


cu tine nu cred ca are nimic mai mult ca sigur DAR cu Apple si cu masinile nemtesti are un fix . tongue.gif
klaus
Neintrand in discutia poate usor aprinsa dintre partasi, as observa totusi ca topicul e de "Oferta", e pentru servicii nelimitate ca numar (nu spune pentru primii 10 si gata), nu mentioneaza in el ca ar fi vreo limitare temporara (pana la data de) sau numerica.
Deci din acest punct de vedere anuntul e fara dubii: e un anunt de vanzare de servicii permanent.
La aceasta se adauga si constatarea ca e din decembrie anul trecut, deci oferta a fost de durata.
Si mai vad acolo ca a fost "redeschis la cerere". Ceea ce denota interesul pentru acel anunt dincolo de limita rezonabila de 15 zile care e la "Bursa".
Toate astea il incadreaza muuuulllttt mai bine la sectiunea anunturi.
Faptul ca supararea e data de imposibilitatea de a da up-uri, este altceva, si nu pot sa nu observ ca acest lucru nu a fost mentionat, dar multa porcaiala pe alte chestii.

Legat de "sa moara si capra vecinului", asta e, suntem reprezentantii demni ai poporului nostru.
riderontornadoes
get in the ring!
Hack
QUOTE(M i h a i @ 30 Jun 2011, 11:09)
cu tine nu cred ca are nimic mai mult ca sigur  DAR cu Apple si cu masinile nemtesti are un fix . tongue.gif
*


Sa nu uitam de "tractiunea" pe spate si prezoanele/suruburile de la roti tongue.gif .
hellcat
QUOTE(bubu782001 @ 30 Jun 2011, 09:43)
AM adus TONE de informatii utile acestui forum, am ajutat sute de useri...NU astept multumiri sau rasplata...ci ma asteptam la o urma de BUN SIMT
*


Pentru ca sunt moderator pe o sectiune unde tu activezi constant, sectiunea twingo, vreau sa-ti spun ca pe langa tonele de informatii pe care le-ai adus si aici stau dovada posturile tale, ai facut si foarte mult circ si te-ai certat cu numerosi alti useri si da, ai primit mai mult rugaminti sa incetezi si sa-ti schimbi comportamentul dacat warn-uri.
Bun simt primesti, chiar si acum...insa daca vrei sa razi de nu stiu ce user ca nu stie sa scrie razi la tine acasa, dupa monitor...nu e nevoie de circ pe forum.
Iar topicul asta daca nu e circ...nu mai stiu ce e.
CRY 79
Off! - Common boys! - biggrin.gif
On! - Nasol. - blink.gif
R19/16v
QUOTE(Hack @ 30 Jun 2011, 11:20)
Sa nu uitam de "tractiunea" pe spate si prezoanele/suruburile de la roti tongue.gif .
*



Poate n-ati observat, dar acesta este un forum AUTO. Eu stiu ca nivelul de cultura auto al romanului forumist este, in general, extrem de scazut, asa ca poate n-ar fi rau, in loc sa va tineti de mistouri, sa incercati sa va exprimati corect, daca tot o faceti.
bubu782001
Mda...asta este. Hellcat, daca te uiti mai bine si "altii" au probleme din astea...dar asta nu are importanta.

Pana una alta cand vrei sa dai exemple de "buna conduita" ideal ar fi ca si moderatorii sa se conformeze acelorasi reguli de bun simt. Insa cum nu traim intr-o lume ideala...

Stiti care e faza? Doresc sa-mi stergeti acel topic - am sa fac in asa fel incat sa fie sters, deoarece incepe sa mi se faca greata.

Nu am cerut decat sa fiti corecti - insa deja cer prea multe.

Iar Dl. klaus cu privire la
QUOTE
Legat de "sa moara si capra vecinului", asta e, suntem reprezentantii demni ai poporului nostru.
nu prea inteleg care e pb in situatia in care AM DAT exemple nu am cerut sa se procedeze ca la mine...

Oricum nu mai mai am de gand sa mai scriu pe acest forum plin de ingamfati ce sufera de sefie...

Cu respect,
user123
QUOTE
incercati sa va exprimati corect, daca tot o faceti.


"Tractiunea" ca tractiunea dar de atat de des pomenitele "axe" cu came nu zice nimeni icon_mrgreen.gif ........elegant si corect - zic eu - este ca fiecare sa lase de la el ( in mod egal )
klaus
Problema e asa:
Tanti, tanti, uite si ala face prostii, de ce m-ati altoit pe mine ca faceam la fel si pe ala nu?

Astea-s alinturi de oameni mari care justifica revolta de a fi fost corectat de faptul ca altii nu au fost corectati.
Asta e, ai avut ghinionul sa fii primul intr-o actiune de curatenie.

Tu ce faci acasa, nu incepi sa dai cu aspiratorul dintr-un colt pentru ca e discriminare fata de praful din coltul opus, ca asta de aici e luat si ala nu?
O sa se ajunga si la praful din coltul opus, da' ai avut ghinionul sa te afli in coltul asta. Probabil era stratul de praf mai mare aici si deranja mai mult, stiu si eu

30 Jun 2011, 12:20:
QUOTE(bubu782001 @ 30 Jun 2011, 12:05)
Doresc sa-mi stergeti acel topic - am sa fac in asa fel incat sa fie sters, deoarece incepe sa mi se faca greata.
*

Topicul ti-a fost sters, asa cum ti-ai dorit, ca sa nu ti se faca greata.
M i h a i
QUOTE(R19/16v @ 30 Jun 2011, 10:59)
1.Poate n-ati observat, dar acesta este un forum AUTO
2.in loc sa va tineti de mistouri, sa incercati sa va exprimati corect
*


1.avem si topic gsm..etc asa ca nu este numai auto.
2.nu am facut nici un misto, am spus pur si simplu realitatea .Sa nu imi spui ca am mintit cu ceva. blink.gif Era o simpla observatie bazata pe fapte reale, nici gand de misto.

le : ai folosit pluralul wink.gif ''va tineti'' si de aceea am intuit ca vorbesti si de mine. Nu cred ca vorbeai cu Hack cu ''va tineti'' tongue.gif white_flag.gif
R19/16v
Da' io nu am vorbit cu tine, ci cu Hack wink.gif
Face reno moleculare d-alea?
GSMul, ca si Bursa si celelalte sectiuni non-auto sunt secundare.
Hack
QUOTE(M i h a i @ 30 Jun 2011, 12:23)
2.nu am facut nici un misto, am spus pur si simplu realitatea .Sa nu imi spui ca am mintit cu ceva. blink.gif   Era o simpla observatie bazata pe fapte reale, nici gand de misto.
*


+1 victorie.gif

L.E: Nici eu nu faceam misto, eu doar l-am completat, putin biggrin.gif, pe M i h a i. No offence.
R19/16v
Ok, none taken.
DanCVA
Cer in mod public sa vorbiti romaneste. Aveti "warn" de la mine si va scad si de la reputatie. biggrin.gif
Marty
QUOTE(R19/16v @ 30 Jun 2011, 11:59)
Poate n-ati observat, dar acesta este un forum AUTO. Eu stiu ca nivelul de cultura auto al romanului forumist este, in general, extrem de scazut, asa ca poate n-ar fi rau, in loc sa va tineti de mistouri, sa incercati sa va exprimati corect, daca tot o faceti.
*


Nenea, imi permit sa te trag de mineca si sa-ti amintesc faptul ca in viata mea n-am auzit de masini cu propulsie integrala. De tractiune integrala am auzit. Da' parca la aia "trag" si rotile spate, nu? Ce chetie... Tot asa, am auzit de grup moto-propulsor, da' n-am auzit de grup moto-tractor. Deci, cum facem?
l@u
cand a zis de moto-tractor se referea la TDI-PD biggrin.gif ....iarta-l si tu ca bause
A l e x
Am si eu o intrebare... Ce fel de viata au unii de se enerveaza atat de mult pe un forum? Asta n-am sa reusesc sa o inteleg niciodata.

Eu cand eram incepator pe forum am primit warn la bursa pentru un up aiurea. Nici macar nu m-a deranjat, ce sa zic de nervi si iesiri de astea de om psihopat.

Mai calmati-va si voi ca nu a murit nimeni. Warnul e doar un numar PE INTERNET. Nu mai zic ca dispare in 2 luni. Chiar nu aveti altele pe cap de va afecteaza atat de mult niste cifre de pe un site?
vis-a-vis
Am si eu o intrebare... Nu te-ai saturat de atat pupincurism?
rino
Eu personal retin urmatoarele:


1. Incercarea d-lui Bubu de a fi in ordine:
QUOTE
Tin sa precizez ca INAINTE de a face acel topic, am intrebat si m-am documentat, am discutat cu Dl Andrei (cmandrei) iar acesta ma asigurat ca NU ESTE ABSOLUT NICI O PROBLEMA deci pot sa pun anuntul pe sectiunea "Bursa" CU CONDITIA sa fie DOAR acolo - deci nu in 2 locuri diferite, ceea ce am facut.


2. Lipsa de caracter/politete a d-lui R19. Se pare ca moderarea, anumitor sectiuni din forum, este o treaba stresanta din moment ce nu o manifesta ... pe ea .. pe politete.
DragosP
QUOTE(M i h a i @ 30 Jun 2011, 11:09)
cu tine nu cred ca are nimic mai mult ca sigur  DAR cu Apple si cu masinile nemtesti are un fix . tongue.gif
*


Frustrările tale sunt nemăsurate.
Cât mai ai pană muști toți moderatorii?
Tamango
QUOTE(bubu782001 @ 30 Jun 2011, 09:43)
AM adus TONE de informatii utile acestui forum, am ajutat sute de useri...NU astept multumiri sau rasplata...ci ma asteptam la o urma de BUN SIMT
*



Va rog sa-mi permiteti sa confirm ce zice d-nul Bubu mai sus. Activitatea lui pe forum este una foarte benefica pentru userii de la aria Twingo si nu numai. Eu l-am cunoscut personal "in real life" cand m-a ajutat la o problema cu masina (fara nici o pretentie) si pot sa va zic doar ca este un tip de nota 10 si ca nu merita acest tratament.
Incet-incet or sa plece si userii buni din cauza excesului de zel al unora care confunda forumul cu mosia personala (asta daca nu cumva chiar asa este, dar macar spuneti-ne si noua)
R19/16v
Ma obligati sa ma repet - cititi si respectati regulamentul! Mai bine decat a spus-o klaus, nu cred ca se poate spune.
bubu782001
R19/16V regulamentul ala pe care tu il ridici in slavi, CARTEA CARTILOR, a fost CITITA si tradusa in limba Romana. Ca tu ai un exces de zel si faci lucrurile precum vrei tu, CA ASA VREI TU, este partea a 2-a. Poti face ce vrei, imaginea ne-o creeam singuri - imagine care sa fii sigur ca o ai creeata (iar lumea este incredibil de mica)...

Din punctul meu de vedere eu consider ca AM RESPECTAT REGULAMENTUL foarte bine, si am fost foarte corect, atata timp cat AM INTREBAT in prealabil.
Poate doresti sa dau un PASTE, din mesageria privata? Nu cred ca este cazul pentru ca stii si tu foarte bine despre ce este vorba.

Faptul ca ai comis-o si ai gresit in mod deliberat nu iti da nici o scuza, asa ca nu mai te ascunde dupa regulamentul ala, ca nu te acopera cu nimic, ci mai degraba risti sa devii penibil.

Probabil ca si eu am avut o parte din vina - anume ca nu am precizat serviciul NU ESTE permanent (chiar nu este - mai si lucrez mai si am pauze, din varii motive).
Unde este scris ca prestarile de servicii implica un anunt permanent ?

Insa inainte de toate exista acea modalitatea a pamantenilor de a COMUNICA INTRE EI, VERBAL sau IN SCRIS (ca de aia avem forum, de aia exista mesageria privata) inainte de a face o actiune care afecteaza sub o forma sau alta interesele tuturor.

Nu privi lucrurile la modul, ca daca esti moderator ai dreptul la ORICE si poti sa faci ORICE fara nici o explicatie, ca nu este asa...
Tine minte ca USERII te fac pe tine MODERATOR si nu ai mostenit aceste privilegii, altfel ai fi moderator pe un forum gol.
Observ ca pe forumul asta se poarta un razboi continuu intre useri se moderatori - doua tabere diferite care se impung incontinuu cu inversunare.
O sa se adevereasca voprbele multora...forumul asta o sa se duca pe apa sambetei...si asta din cauza VOASTRA stimabili MODERATORI.

Cu stima,
R19/16v
Reciteste ce a scris Klaus.
Nu am gresit cu nimic. Am considerat ca locul threadului tau este la Anunturi si Oferte Permanente si am actionat in consecinta. Daca unul dintre Admini considera ca am gresit, vor indrepta ei greseala mea.
Si-ti spun din nou - nu trebuia sa-ti cer tie voie sa-ti mut anuntul!
"Razboi" exista pentru ca nu vreti sau nu puteti sa respectati 10 randuri de regulament!
Nu puteti sa postati unde trebuie, nu puteti sa va abtineti 24h intre upuri, nu puteti scrie cu fonturi normale si negre...etc
Sunt atatia forumisti care isi desfasoara activitatea bine-merci la bursa, care in 6-7 ani n-au luat un warn, mai sunt si cei care daca au vazut ca au dat un up aiurea dau repede un PM si-si cer scuze, sau daca incalta un warn dau un PM si intreaba civilizat de ce l-au luat, le explic, si ne "despartim" prieteneste... in general aia care sunt capabili sa faca diferenta intre real-life si forum. Dar astea-s raritati.
In schimb, in Inboxul meu, din ~2000 de mesaje, cel putin 1000 sunt amenintari si scandaluri de la d-astia ca tine, care mor dupa un biet anunt mutat sau sters.

Versiunea fara regulament, asa cum pare-se ca v-ar placea, a fost piua, care a trait...cat?

QUOTE(piua)
Our members have made a total of 11.604 posts
We have 14.281 registered members
The newest member is qwerty
Most users ever online was 77 on 27 Apr 2009, 08:38

Last Post: 16th December 2010 - 23:10


Pana una-alta, tu nu ziceai ca nu mai scrii p-aici?
M i h a i
QUOTE(DragosP @ 1 Jul 2011, 05:29)
Frustrările tale sunt nemăsurate.
Cât mai ai pană muști toți moderatorii?
*


DragosP, esti jenant grav , sincer. Ai intrat si tu aici fix ca musca in zuzu. Eu am vorbit cu R19, nu cu tine .Erau observatii reale (si nu numai eu am observat treaba asta), nici pic de caternica ori misto cum a crezut el in prima faza. A fost o constatare .Omul nu a negat.Ce este asa grav de ai zis ca sa scrii si tu un post in care sa spui ca ''musc moderatorii'' ? Poti sa-mi spui care sunt zecile de moderatori? blink.gif Tu esti singurul care s-a atacat gratuit in mai multe situatii.R19 nu cred.Altii? Fii serios si nu mai folosi pluralul pentru a agrava situatia.
R19/16v
Continuati discutia asta pe PM, va rog, sa nu spuna nea bubu ca-l confuzam wink.gif
IRONICK
QUOTE(R19/16v @ 1 Jul 2011, 11:41)
Continuati discutia asta pe PM
*
Mai bine sa isi ia o camera.
A l e x
QUOTE(vis-a-vis @ 30 Jun 2011, 22:12)
Am si eu o intrebare... Nu te-ai saturat de atat pupincurism?
*



Ba da. De asta nu-ti mai citesc posturile. wink.gif
cosmin_2300
QUOTE(R19/16v @ 1 Jul 2011, 11:25)
"Razboi" exista pentru ca nu vreti sau nu puteti sa respectati 10 randuri de regulament!
*


Mai dă-l naibii de regulament că nu de el vorbea bubu!
Vorbea că moderatorii (aici nu mă refer numai la tine) au tendința de a răspunde la întrebări cu "așa vreau eu!". huh.gif
De ce? Aveți 3 ouă? wacko.gif


QUOTE(A l e x @ 1 Jul 2011, 11:47)
Ba da. De asta nu-ti mai citesc posturile. wink.gif
*


Atâta timp cât i-ai răspuns, înseamnă că i-ai citit postul wink.gif

Voi moderatorii vă considerați cei mai tari, zmeii forumului. Băi băieți, mai ușor wink.gif
R19/16v
Cosmin, pe celelalte sectiuni regulamentul poate e ceva mai permisiv, lasa loc de interpretari...
In schimb la Bursa regulile sunt extrem de simple si foarte clare.
Prin urmare - realitatea este ca i-am mutat anunturile pentru ca nu respectau regulamentul, nu ca asa mi s-a sculat mie.
A l e x
cosmin: Glumesc si eu cu nea vizavi, ca suntem prieteni vechi. tongue.gif
cosmin_2300
Prin postul de mai sus nu m-am referit strict la tine, la moderatori în general.
Am primit și eu (și nu numai o dată) răspunsuri de genul "așa vreau eu" ...
R19/16v
Tu dai un gazillion de rerporturi la bursa, ne ajuti foarte mult, deci pp ca ai o idee debandada care s-ar face acolo daca n-ar exista regulamentul.
cosmin_2300
Evident că regulamentul trebuie respectat!
Așa cum am spus, eu NU contest regulamentul, contest atitudinea unor moderatori.
Dacă mi se permite, regulamentul la bursă mi se pare prea permisiv ... pt up prea devreme 10% warn și ștergerea topicului ... nu mai bine ban 3 zile? biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.