Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nelamurire
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum > Probleme administrative
ALPU
Rog moderatorii sa-mi zica de ce mi-au inchis topicul [VAND]BOXE?Anuntul nu-l pusesem decat de 2 zile.Cu ce am gresit asa de tare in postarea lui?
StefanT
Poate nu ai pus pret sau ai dat up-uri mai devreme de 24h
cosmin_2300
Ai dat 3 up-uri consecutive la un interval mai mic de 24 de ore smile.gif
ALPU
fuck!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Calul Maro
Matale esti bisnitar? Ca vad ca prestezi la greu sectiunea numita Bursa. Ai si vocabular adecvat.
ALPU
Ma scuzi ..nu stiam ca-ti pasa cu ce ma ocup eu si unde postez cel mai des.Nici macar nu credeam ca stii engleza,ca in grajd nu stiu daca se invata limbi straine.Hai sictir curiosule. radmasa.gif
Calul Maro
Vad ca imi dai dreptate la partea cu vocabularul! As extinde si asupra educatiei. Dar care educatie? radmasa.gif

29 May 2011, 21:08:
P.S.: In calitate de bisnitar de Bursa ar fi trebuit sa stii de mult cum sta treaba cu cele 24 ore in care tu ai dat 3 UP-uri. wink.gif
ALPU
Matale esti de la tara? Acolo stiu ca se practica meseria de grija vecinului.Macar bisnita se face la oras,nu in grajd.
Apropos de studii,educatie,cultura generala etc. (ai observat ca intre ultimul cuvant si etc nu am pus virgula,stii de ce?,ma indoiesc) am mai multa scoala decat are toata familia ta la un loc.da ce stii tu./Hai fugi repede la gard si vezi ce face tanti marcica,ca sa ai ce povesti maine la radio santz. radmasa.gif
Calul Maro
Daca nu arati si o diploma nu te crede nimeni mai mult decat pe Gheorghe, betivul fruntas de la carciuma din satul meu.
klaus
Acest topic se inchide. Userul ALPU are 30zile suspend pentru limbaj si atac la persoana.
De asemenea la numarul mare de zile acordate s-a avut in vedere si destul de lunga experienta si numeroasele warnuri luate la sectiunea bursa pentru incalcarea repetata a regulamentului de acolo.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.