Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Problema creere cont nou.
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum
Iulikk
Am un prieten, posesor de Clio II care doreste sa devina membru reno.ro/daciaclub.ro. El nu prea se pricepe intr-ale PC-ului, asa ca m-a rugat pe mine sa ii fac cont. Am incercat de pe 2 calculatoare diferite, conectate la internet la provideri diferiti. Dupa ce completez formularul de creere cont nou si dau "Submit my registration" imi apare ca in imaginea de mai jos... Gresesc eu pe undeva, sau e de la "voi"?
b76bgaarh
pai daca ai scris creere in loc de creare inseamna ca faci ceva gresit.
Iulikk
ok. Mersi. Alte idei?
l@u
prietenul ala nu se pricepe sa faca un cont? nedumerire.gif doh.gif .......si de postat tot tu ai sa postezi in locul lui caci e la fel de complicat ca si crearea unui cont ????
StefanT
Ca de obicei, in stilul cu care suntem obisnuiti, posturi numai la obiect smile.gif

Iulikk, in locul tau as da un MP la un Admin dupa ce as sterge prajiturile in browser si as mai incerca o data....
Tre sa mearga, nu are cum...
tribunul
Sa inteleg ca postul tau a fost la obiect!
Maskatu
Sa stearga cookies sau sa faca cont folosind internet explorer sau opera.

spor
klaus
Sa-si inregistreze cont de pe calculatorul lui, nu de pe a altuia care are cont pe aici.
Iulikk
Maine o sa vina cu laptopul lui la mine, si o sa incerc de pe Internet Explorer.
EDIT: am mai incercat de 2-3 ori, am sters cookie si cache, dar fara rezultat.
b76bgaarh
eu te-am intrebat daca ai introdus toate datele corect, nu de alta dar poate faci acelasi tip de3 greseli.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.