Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: iGo pentru iPhone
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > In Car Entertainment > PDA / GPS
crisolro
Salutare,

Este cineva amabil sa ma ajute cu un link, locatie, DVD sau ceva pt. un iGo ipa 1.3.1?

Multumesc

Daca folositi alte programe de navigatie pe iPhone si considerati ca sunt mai bune pt. Europa decat iGo, va rog sa-mi spuneti catre ce sa ma orientez.
BoboM
1.3.1 il gasesti doar in AppStore. Dar varianta 1.2.1 o gasesti in Installous si e foarte ok wink.gif
crisolro
Ok ...
Cel din Installous se dovedeste a fi cam "impiedicat", probabil datorita faptului ca nu e genuine 100% ... sau doar pt. ca e versiune mai veche si poate neadaptata perfect iPhone-ului?
Navigon??? Tom? Sau la acestea nu se gasesc harti ok pt. Europa?
herculane
toate igo-urile testate de mine pe ifon4 sacadeaza - luate de pe installous. banuiesc ca varianta officiala din app store nu face asa, nu?
BoboM
Versiunea oficiala nu sacadeaza. Pentru Europa e foarte bun Navigon dar pt Romania tot Igo ramane baza...
chelule
eu mi-am cumparat Igo pt romania din app store si a fost 15 euro (chiar nu e o avere).
zilele astea s-a lansat Igo Primo pt iphone 124.gif , dar este doar versiunea pt toata europa si e 80 de euro... mai asteptam poate apare pe torrente/Installous.
chelule
cei de la iGO au scos si versiune de Primo doar pt romania si ungaria si au oferit update gratuit tuturor celore care au cumparat o versiune anterioara.
Momentan se misca foarte bine, nu am apucat sa il testez foarte mult, abia azi l-am instalat
crisolro
nu e intotdeauna vorba de bani smile.gif
pana la urma nici 80eur nu e mult pt. iGo Primo Full Europe ...
o chestie interesanta e ca si ei recunosc ca originalul merge greu pe iPhone si cauta solutii etc.
si atentie, Primo merge pe ios 4.3!

A aparut in Installous un kit care are pictograma de Primo, se vrea a fi Primo dar de fapt e un iGo mai vechi cu harti mai noi smile.gif - 1.94 Gb
merge OK, doar sa-i adaugi voci etc.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.