Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Binatone A350
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > In Car Entertainment > PDA / GPS
xjc0c0
Am cumparat azi un gps Binatone A350,ce are doar harta Europei de Vest. Ca sistem ruleaza pe wince.net 5.0,iar ca soft cred ca se numeste MobileNavigator (va rog sa-mi scuzati lipsa de informatii in domeniu) . Cum harta tarii noastre iubite,nu o are,si nici pe net nu am gasit...ma gandeam ca ar fi mai bine sa merg la baietii ce se ocupa cu asa ceva,si sa rezolve ei problema.
Astept o recomandare ce soft ar fi mai bun,si totodata compatibil cu aparatul.
Citeam prin cartea lui ca datorita parbrizelor "atermice" exista probabilitatea de a pierde semnalul in anumitii situatii,si ca recomanda o atenta externa. Adevarat/Fals ?

Am cumparat acest gps low-cost ,fiindca doresc integrarea lui in bord,rezulta sanse mari sa-l zgarii,tai,etc...ca gps pentru excursii folosesc un Mio Moov S505. Dar daca Binatone isi face treaba,si estetic va arata bine integrat in bord,il voi pastra. Odata fixat,nu am de gand sa-l mai scot ,de aceea vreau sa ma asigur ca merge bine inainte de fixare.

Multumesc biggrin.gif
persymzph
salut ai gasit ceva ca eu am cautat si nam gasit nimik parca zici ca ceva antic
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.