Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: CONT DEZACTIVAT
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum
alexstan
salut, vreau sa imi dezactivati si mie contul, ca eu unu nu gasesc pe nicaieri optiunea. multumesc
alindrgn
daca nu vrei sa mai intri, nu mai intra si gata. de dezactivat nu ti-l dezactiveaza nimeni fara 'motiv'.
C a t a l i n
QUOTE(alexstan @ 23 Nov 2010, 19:25)
salut, vreau sa imi dezactivati si mie contul, ca eu unu nu gasesc pe nicaieri optiunea. multumesc
*



Citește Regulamentul, orientează-te la o abatere gravă, și vei fi BAN-at. Simplu, nu?
Markos
da-mi PM si-ti trimit 10 metode de ban permanent. gratis!
ady77
De ce exagerezi, tu esti profesor la banari pe maxim 30 de zile, pentru banare definitiva apeleaza cu incredere la http://www.daciaclub.ro/index.php?showuser=3241
AR-18-MOS
Sau Diana, sau Richelieu ca tot aia e.
P-A-C-O
QUOTE(Markos @ 23 Nov 2010, 21:06)
da-mi PM si-ti trimit 10 metode de ban permanent. gratis!
*


nu vezi bre ca omu' nu poa' sa de PM (nu are nr. minim necesar de posturi) wacko.gif

QUOTE(ady77 @ 23 Nov 2010, 22:52)
pentru banare definitiva apeleaza cu incredere la http://www.daciaclub.ro/index.php?showuser=3241
*


Last Active 30th May 2009 - 14:02 blink.gif
PS: sony poate fi gasit (contactat) pe http://www.suzuki-club.ro wink.gif
anndi
Nu are sens sa deschid alt topic asa ca postez tot aici, cu aceeasi problema. Nu vreau sa fie dezactivat contul, ci sters. Sa nu mai existe. Nu am nevoie de raspunsuri gen ban si alte cele.
AR-18-MOS
Si daca nu se poate? rolleyes.gif
anndi
Sa inteleg ca nu se poate sterge contul? Ar ajuta confirmarea unui moderator, daca este timp si bunavointa. "E multe" banuri de dat, din ce am vazut mai sus scris
Fratzica
conturile nu pot fi sterse pentru ca raman posturi 'orfane'.
DragosP

Conturile pot fi șterse. Nu se face pentru că rămân posturi orfane.
Sunt convins că dacă ai un motiv foarte bine întemeiat cei doi admini pot face ceva.
R19/16v
Da, are. E foarte suparat ca a luat ban 15 zile pt vanzarea unei masini inmatriculate in bulagria.
argon
O fi suparat ca o luat aiurea ban 15 zile ca un plictisit a dat report, ca regulile nu sunt pentru toata lumea, si altii au anuntul de 10 zile pe forum fara probleme?!
http://www.daciaclub.ro/-VAND-OPEL-FRONTER...X4-t205249.html
R19/16v
In loc sa suferi atata mai bine apasai pe report si te abtineai de la a toci tastatura aiurea.
argon
Dar userii modereaza aici , sau moderatorii?
Victoras2001
Mai Argonele, ce le-ai facut de au asa boala pe tine? nedumerire.gif
klaus
QUOTE(argon @ 16 Feb 2011, 18:35)
O fi suparat ca o luat aiurea ban 15 zile ca un plictisit a dat report, ca regulile nu sunt pentru toata lumea, si altii au anuntul de 10 zile pe forum fara probleme?!
http://www.daciaclub.ro/-VAND-OPEL-FRONTER...X4-t205249.html
*


Mai, da' ce principii sanatoase ai matale. Dupa tine nu ar putea sa intre nici un hot la puscarie pentru faptele sale personale pentru ca exista alti hoti nejudecati/neinchisi la pusacarie, care ar raspunde pentru faptele lor (care-s evident altele decat a celorlalti hoti)?
Tu vezi doar vine colective, nu individuale?
Pai sa te propune la moderator, ca-mi place cum gandesti.
R19/16v
Modereaza moderatorii in masura timpului si chefului disponibil.
Daca refuzi sa dai report nu ai ce cauta sa te plangi ca nu se modereaza.
om_bland
Bravo R19/16 v Bun raspuns i-ai dat lui Argon al nostru cheers.gif
l@u
parca i-ai da si un pup....nu?
anndi
QUOTE(R19/16v @ 16 Feb 2011, 07:17)
Da, are. E foarte suparat ca a luat ban 15 zile pt vanzarea unei masini inmatriculate in bulagria.
*



Ban-ul ca ban-ul da' faptul ca ma jignesti? Faptul ca am pus niste intrebari si ti-am adus argumente impotriva maretelor reguli? Cu astea cum ramane? Nu mai aplicam regulamentul ca la carte? Il aplicam dupa bunul plac? Deci care dintre admini poate sa imi stearga contul? Nu ma intereseaza ca raman posturile "orfane". A fost confirmat faptul ca se poate sterge contul, deci rog sa imi fie sters contul. Multumesc!
R19/16v
Te-am jignit? radmasa.gif
Daca tu te simti jignit ca iei un ban de 15 zile... mai tre' sa iesi din casa, cred eu.
Treaba mea e sa aplic regulamentul, nu sa il discut cu tine. Ti-am spus in repetate randuri sa discuti cu adminii daca nu-ti convine.
l@u
batman,batman !!!
R19/16v
mda, argoneata2

Si tie ti-e sila sa apesi pe report, deci vezi-ti de treaba ta, zic eu.
l@u
si altceva ce mai zici ?
.......era vorba de anndi dar de , de unde nu e ........
anndi
R19/16V m-ai facut samsar de masini indirect, intr-un mod foare urat.Si tu te-ai simti jignit daca te-as face cioban numai pentru ca porti o caciula de blana.
Te-ai bagat in discutie sa faci off-topic(atentie la reguli)sau te simti vinovat care e cauza?
Dar din pacate inca nu am primit nici un raspuns concret la intrebare. Cine imi spune userul/adminul care imi poate sterge contul?
R19/16v
anndi ti-am citat regulamentul. Get over it!
Ti-a raspuns Dragos mai sus - ia legatura cu unul dintre admini!

argoneata2, din nou iti sugerez cat se poate de serios sa-ti vezi de ale tale.
l@u
@ anndi alex sau AlexV

R19/16v Vezi-ti de treaba ta si nu mai incerca sa starnesti vre-un flame ca nu tine...si vorbesc destul de serios.Nu te mai chinui sa raspunzi ca nu iti mai dau replici.
R19/16v
Si totutsi te toooot bagi aiurea in seama unde n-ai absolut nicio treaba.
klaus
Aici lucrurile au capatat o exprimare cam contondenta. Se inchide.
Recomand userului anndi sa se adreseze celor 2 admini mentionati de l@u, care vor stabili ceea ce se poate face.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.