Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: PETRACHE ROBERT
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Stiri > Stiri (Non-Auto)
Alexu7
Cine poate, sau daca cunoasteti pe cineva cu posibilitati, va rog sa-l ajutati pe Robert !

user posted image

Povestea o gasiti aici

LINK ACASA TV

Robert e un baietel de numai patru anisori diagnosticat cu o grava forma de cancer. Locul de joaca a fost schimbat, demult, cu un pat de spital iar parintii sai s-au vazut pusi in fata unei situatii extreme.

Au renuntat, pe rand, la casa, masina, si afacerile pe care le aveau ca sa faca rost de bani pentru tratament. Ba chiar, sunt dispusi sa vanda inca un apartament, pentru a-l salva pe micut. Robert mai are nevoie de cel putin 70.000 de euro.

Robert e un ghemotoc de om care, de luni bune, duce o lupta crancena pentru supravietuire. Parintii micutului au aflat cu stupoare ca unicul lor copil sufera de limfom Burkit. Pe intelesul tuturor, o forma grava de cancer.
Din acea clipa, Dragos si Camelia au inceput lupta. Au cheltuit tot ce aveau, iar cand au ajuns la fundul sacului... au gasit solutii.

Chiar astazi, Robert si mama lui au plecat in Turcia. 50.000 de euro ii costa tratamentul. Au doar 15.000 si risca sa nu-l poata duce la bun sfarsit.

CONTURI
TITULAR CONT: PETRACHE DRAGOS-RADU
BANCA: Piraeus Bank Romania, Agentia Bacau
RON: RO51PIRB0402086919001000
EUR: RO17PIRB0402086919002000
USD: RO80PIRB0402086919003000
SWIFT CODE: PIRBROBU


va rog sa precizati donatie dacia/reno/club, iar eu o sa fac cunoscute numele persoanelor care ajuta !

http://www.robert-petrache.com/

user posted image

<span class='edit'>5 Nov 2010, 22:47:</span>
sus, va rog !

6 Nov 2010, 10:44:
up.gif
Alexu7
up.gif
shark.myky
salut . nu stiu ce este cu copilul respectiv dar te ajuta mult descrierea ..." foarte de incredere ! "

camatar la cravata


Group: Members
Posts: 2.072
Joined: 20 February 07
From: Din acelasi colt al blocului
Alexu7
scuza-ma ca-ti spun dar esti redus total..
n-am nevoie de nicio incredere eu.. el are!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.