Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: VAND 2 RENAUL 25,UNUL TDI SI UNUL CLASIC
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Renault 4, 5, 8, 10, 11, 12, 18, 19, 21, 25 > Renault 25
tallli29

Vand renault 25 , primul este alb, an fabricatie 1984 ,motor TDI in stare buna de functionare,2100 cc , lovit in spate, inmatriculat in Bulgaria. Al doilea este rosu , an de fabricatie 1985 , motor clasic disel ,radiat. Nu vand piese din ele , le dau separat sau amandoua ,locatia masinilor Mangalia. Mai multe detalii la nr de tel. 0721263775 , 0755637483
turbodxman
Primul este Turbodiesel (nu TDI) daca mai are motorul original pe el.
Renault 25 nu a avut motor TDI (la acea data TDI nu exista). icon_mrgreen.gif
s3rg3ntu
Eu unul nu inteleg ce e asa grav ca ii zici tdi sau tdi oricum intelegem ce fel de motor e....am mai vazut si pe cj98czh parca ii dai in cap daca ii zici tdi....poti sa ii zici si tdi turbo diesel intercooled
ciprianR25TS
Of ! Cu benzina nu puteai sa ai ?
smile.gif
M@NIVELA:))
Literele alea TD , TDI , V6 , 16v , TX , TDCI , Dci,CDI , pentru mine au o importanta , spun clar modelul masini , motorizarea , TDI nu a existal la renault , pe unde o fi "I" sub capota nu stiu radmasa.gif ca sa ii zici TDI , cumparati Passat wink.gif iar sunt offtopic:)

P.S. - intercooler:)
florin_cars
le mai ai?
Sau macar cel de BG?
pret?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.