Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: salutare tuturor dezmembrez un renault 9 si 11
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Renault 4, 5, 8, 10, 11, 12, 18, 19, 21, 25 > Renault 9, 11
gabyboss
Salutare tuturor

acum 3 ani mi-am cumparat u renault 9 care era sub orice critica navea bord , motor de dacie pus pe ea.Asa ca miam mai cumparat un reno 11 pt piese ca sa repar nouaru.
Masina era aproape finalizata dar din cauza ca miam luat alta masina si mai trebuia sa bag o gramada de bani in ea am lasato si acum vreau sa o dezmembrez. Imi pare rau de masina dar vreau sa imi iau tot un renault 9 dar pe motorina
gheo_s
Salut

sunt interesat de repartitorul de frana de pe spate, etrierii de pe fata(daca sunt ok si au aerisitoarele bune) si ochelarii de la faruri...Fa-mi un pret pt fiecare..
molady11
am nevoie de farul de faza scurta de pe partea cu soferul smile.gif
gabyboss
Etrieri fata - 40 lei/buc
Repartitor frana - 40 lei/buc
ochelarii iam dat

28 Aug 2010, 18:05:
faru pt faza scurta de la sofer stiu k mia cazut sticla dar e ok nu sa spart 20 ron
senko
salut mar interesa si pe mine niste piese de r11 id maryuz_tyson cauta-ma:D
dori_dori
Buna, m-ar interesa farul si semnalizarea stanga daca le mai ai...sa-mi spui un pret si/sau lasa un nr de telefon.Mersi
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.