Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: garnitura chiulasa R 11 diesel
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Renault 4, 5, 8, 10, 11, 12, 18, 19, 21, 25 > Renault 9, 11
emtraco
Salutari!!...Are cineva idee de unde se poate procura o garnitura de chiulasa de R 11 Diesel ??... rolleyes.gif
AlexanderCarstoc
www.autokarma.ro de la 65 ron la 265 ron. 22 de modele, in functie de anul motorului si grosimea garniturii. preturile de mai sus sunt pentru userii inregistrati, daca nu iti faci user preturile sunt mai mari.
zsoltpihe
Chiar ieri m-am uitat pe www autokarma.ro , pana acum nu imi dadea aproape nicio piesa pt renault 11 turbo 2usi , numai pt 4 usi 1.4 simplu ,1.7 sau ce era pe motorina.Acum ieri eram placut surprins ca aproape orice piesa imi arata,adica le au ... dar ceea ce mi-se pare suspect preturile,ce credeti sunt reale preturile alea sau sunt exagerate? ex.un disc de frana ventilat cum imi trebuie mie costa peste 150ron,care e mai de calitate 200-230ron ,acum aproape 3 luni mi-so dus frana si am fost intr-un magazin din tg-mures(pt ca in drum spre acolo mi-so dus frana) am luat lichid de frana,dar in graba am intrebat cat costa un disc de frana ventilat si so uitat in calculator si 110-120 ... de aceea intreb cat reale sunt preturile la "autokarma"?
Scuze de offtopic !
emtraco
...Am inteles !...Multumesc mult !!...banuiesc ca daca nu mai rectific (planez) chiulasa,ar trebui o garnitura mai groasa... rolleyes.gif
AlexanderCarstoc
Nu are legatura. Chiulasa treabuie verificata macar... Daca nu mai este plana trebuie dusa la alezat.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.