Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Am nevoie de un mecanic buna!
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Renault 4, 5, 8, 10, 11, 12, 18, 19, 21, 25 > Renault 25
Razvan1511
Cine cunoaste in Bucuresti sau pe la periferie un mecanic care se pricepe la un re3nault 25 baccara V6,pentru schimb de amortizoare,verificari de rutina chestii de genu dar mai ales un electrician baza priceput!?Multumesc anticipat pentru raspunsuri,va salut si va doresc o zi buna!
Revin cu o completare mai am o problema de ceva timp in sensul ca nu m-i se mai aprind farurile,mi-a mai facut de odua-trei ori figura asta dar dupa un timp au inceput sa mearga si acum au crapat de tot.Nu mai merg farurile,nu mai merge claxonul,nu merge casetofonul si nici joysticul de la casetofon,astea toate au incetat sa nu mai mearga in acelas timp,dar in schim imi merg semnalele,ce poate sa aiva,cum-va blocul de lumini?
alex_maxx
mie cand mi-a facut figurile astea au fost de la un releu de jos din stanga volanului nu mai stiu care dar de acolo a fost treaba
turbodxman
Atelier unde se repara Renault 25 si altele, loc in care gasesti si piese sh de vanzare, inainte de intrarea in Magurele, pe partea stanga, intr-o curte cu poarta mare de tabla argintie, o casa galbena, pe care e o firma Service Renault, Citroen ... Dl. Parvulescu.

Daca te intereseaza iti pot da numarul lui de mobil.

Bafta! wink.gif
johndoe82
pret


18 Aug 2010, 21:58:
fara postul de mai sus.
razvan 1511: masoara tensiunile din mufa de lumini.
Razvan1511
Trimite-mi si mie un mesaj pe privat s-au publica-l aici pentru ca vreau sa vb cu el.Multumesc mult!

<span class='edit'>20 Aug 2010, 09:22:</span>
Salutare.Turbodxmax am incercat sa iti dau un msg pe privat dar nu ma lasa deci iti spun aici despre ce este vb,in legatura cu piesele ,nu am dubluri deloc,dar pe mine m-ar interesa sa schimb amortizoarele sau arcurile pe spate pentru ca nu stiu exact ce are,ca,clancane pe spate la denivelari si cred ca mai trebuie sa schim ceva pe fata dreapta la roata ca tot la fel,la niste denivelari parac trosneste.In rest la estetica m-ar interesa,dupa cum o sa se vada si in poza atasata,niste bandouri laterale si bara de protectie fata.Mulrumesc mult pentru numarul de telefon,il voi suna pe acel nene sa vedem cat de mult poate sa ma ajute.Ramane sa pastram legatura pe forum.
turbodxman
OK Razvan.
Ms. wink.gif
Eu nu am nici o piesa. Nu te pot ajuta din pacate cu asa ceva sad.gif
Ar trebui sa aiba Dl. Parvulescu si piesele care le cauti tu.

Bafta la cautare si succes la reparat!
stan klaudiu
daca mai este valabil cauta-ma
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.