Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Tapiterie auto
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Anunturi - Oferte Permanente
Pages: 1, 2
help_interioare_auto
[attachmentid=1627647520] Executam reconditionari tapiterie auto atat cu piele cat si cu material textil (cotiere ,plafoane ,volane,scaune ,banchete, etc) piele de cea mai buna calitate import italia un interior complet dureaza maxim 6 zile dar nu mobilizam masina pe toata durata

contact : tel 0723 580 943
: help_interioare_auto@yahoo.com
Paul Gabriel
un pret informativ?
help_interioare_auto
nu putem da un pret informativ daca sunteti intresat facetine o vizita la atelier preturile difera in functie de material etc lucram si cu stofe si cu piele import italia inclusiv cu materialul clientului ca manopera ar fi 250 euro acest pret include scaune fata bancheta spate si tetiere iar costul materialului difera in functie de calitate

dar precum am specificat cel mai bine e sa ne faceti o vizita la atelier.
Merced
Si atelierul unde este?

Eram curios daca va bagati la reparatia unui interior mai vechi de piele. Nu e nevoie sa-l refac complet, poate doar portiunile de sustinere laterala la scaunele fata ar merita inlocuite pentru ca-s uzate cam mult. In rest niste cusaturi noi pe anumite portiuni unde au cedat cele vechi, chestie de doua ore pentru cineva priceput. Masina e un Peugeot 405.

Deci, pe unde-i atelierul?
help_interioare_auto
pentru detalii amanuntite la tel 0723 580 943 ca zona sebastian

va multumesc
help_interioare_auto
Executam reconditionari tapiterie auto atat cu piele cat si cu material textil (cotiere ,plafoane ,volane,scaune ,banchete, etc) piele de cea mai buna calitate import italia un interior complet dureaza maxim 6 zile dar nu mobilizam masina pe toata durata



contact : 0723 580 943
id mes : help_interioare_auto

momentan nu raspundem la pm
EdyB
Si totusi...cat ar costa retapitarea completa cu stofa sau piele pentru un clio symbol? Dar imbracare volan/schimbator faceti?

Fara suparare, dar nu bat drumul pana acolo daca ma costa cat nu face masina.

Cu stima.
help_interioare_auto
o retapitare completa ca manopera costa 250 euro include scaune fata bancheta spate plus tetiere iar ca material in functie de alegerea dumneavoastra

iar la volan daca a mai fost imbracat costa 200 ron

da facem si schimbatoare avem chiar si oferta in aceasta luna un schimbator (nuca + fusta) costa numai 70 ron cu materialul nostru (piele neagra)

pentru mai multe detalii ma puteti contacta la nr. 0723 580 943
help_interioare_auto
Efectuam tapiterii auto cu piele import italia destinata pietei auto inclusiv cu materiale textile (schimbatoare,plafoane,scaune,banchete,tetiere,cotiere,stalpi,etc)lucram chiar si cu materialul clientului.
Apelati la noi cu incredere in cadrul firmei noastre calitatea este pe primul loc.

Va multumim.
HELP INTERIOARE AUTO

Contact :tel. 0723 580 943
Id mes : help_interioare_auto

help_interioare_auto
Efectuam tapiterii auto cu piele import italia destinata pietei auto inclusiv cu materiale textile (volane,schimbatoare,plafoane,scaune,banchete,teti ere,cotiere,stalpi,etc)lucram chiar si cu materialul clientului.
Apelati la noi cu incredere in cadrul firmei noastre calitatea este pe primul loc.

Va multumim.
HELP INTERIOARE AUTO

Contact :tel. 0723 580 943
Id mes : help_interioare_auto
StikereRO
Ma intereseaza sa imbrac volanul in piele. As vrea sa stiu un pret, cu materialul vostru. Se pot face combinatii de culori? Daca da... pret si pt asta.

Merci!
help_interioare_auto
Buna ziua .

Un pret sincer nu iti pot da momentan decat daca aflu detaliile,a mai fost imbracat volanul .

Preturile pentru volane la noi incep de la 150 ron si da se pot face si combinatii de culori .

contact : 0723 580 943
alexalina
aveti poze facute de dvs in atelierul dvs cu imbracare unui volan si schimbator in piele?sunt interesat sa calitatea cusaturilor sa le vad...si daca imi place ce vad va fac o vizita in cel mai scurt timp
help_interioare_auto
Intradevar pretul este mic si poate din acest lucru mi se pune la indoiala calitatea serviciilor mele dar sincer practic de 8 ani tapiterie auto plus de asta detin si o diploma la o scoala renumita de croitorie dar in fine sa lasam astea la o parte si sa ne cerem scuze de aceasta fotografie ,din pacate nu am nici o scoala de fotograf si lipsa de experienta isi spune cuvantul, poza arata cam asa .

Va asteptam cu cea mai mare placere la atelier aici va putem arata mai multe .

Iar daca trecem peste astea in privinta calitati lucrarilor mele ofer si o mica garantie .

Din atelierul meu niciodata nici un client nu pleaca nemultumit .

Va multumim.
contact 0723 580 943
contabilu
ma intereseaza si pe mine un pret , pentru un scaun sofer la un megane 2 material textil, mai exact s a frecat (rupt) unde se imbina spatarul cu sezutul din cauza unor pantaloni cu fermoar la spate
se poate repara zona respectiva sau trebuie schimbata intreaga tapiterie?
help_interioare_auto
Buna ziua .


in primul rand da se poate repara acea zona nu e nevoie sa repari toata tapiteria .
ca pret va trebui sa ne faci o vizita la atelier suntem oameni nu costa o avere ne intelegem .

pentru detalii tel. 0723 580 943
help_interioare_auto
Oferta valabila de la data de 01-09-2010 pana la 10-09-2010 pentru orice tip de schimbator (nuca plus fusta ) imbracate in piele naturala (neagra) la numai 80 ron .

contact 0723 580 943

LA SECTIUNEA ANUNTURI NU SE FOLOSESTE SISTEMUL UP!
help_interioare_auto
Buna ziua.

alexalina din pacate nu pot folosi mesageria privata iar pretul la intrebare ar fi 100 ron buc. daca este vorba duar de stofa de pe fata de usa iar pentru capacul de la cotiera 80 ron . preturile pot diferi in functie de materialul ales eventual niste poze daca imi poti trimite sau un tel .

o zi buna incontinuare
Andrei cel suparat
Inlocuit tapiteria de la usi si de la panourile laterale din spate ( masina din poza ), cu piele neagra, cat m-ar costa ?

14 Sep 2010, 13:18:
Si cam cat timp ar dura ?
help_interioare_auto
Buna ziua .

Inlocuit tapiteria de la usi si de la panourile laterale din spate , va costa 600 ron incluzand demontaj montaj ,manopera plus material.
ca timp de lucru 2 zile .(dar va trebui sa faceti o programare)
va multumim
speedman
Imbracatul fetelor de usi, 4 la numar, la un megane sedan, cu piele neagra/bej cat ar costa?
Multumesc.
Andrei cel suparat
@help_interioare_auto


E in regula, as vrea sa facem o programare ferma ! Cum procedam ?
help_interioare_auto
speedman

Inlocuit tapiteria de la usi fata si spate , va costa 700 ron incluzand demontaj montaj ,manopera plus material.
ca timp de lucru 2 zile .(dar va trebui sa faceti o programare)
va multumim
help_interioare_auto
Buna ziua
pentru programari la tel 0723580943
anecula_08
Salut, de unde esti? Un pret pt imbracat un volan de logan in piele neagra?
daniel4ro
scrie mai sus, Bucuresti, zona Sebastian smile.gif

un pret pt inlocuit partea laterala a scaunului sofer si partea superioara a cotierei? precizez ca tapiseria e din piele ecologica, gri
help_interioare_auto
anecula_08
Salut, de unde esti? Un pret pt imbracat un volan de logan in piele neagra?

daca a mai fost imbracat costa 250 ron daca nu a mai fost imbracat 350 ron

.daniel4ro
un pret pt inlocuit partea laterala a scaunului sofer si partea superioara a cotierei? precizez ca tapiseria e din piele ecologica, gri

pentru scaunu soferului daca este vorba si de spatar si de sezut costa 400 ron iar capacul de la cotiera intre 50 si 100 ron
PMG_tr
cat dureaza toata operatiunea pentru masina din semnatura...scaune + bancheta + fete usi(partea cu material textil), ma intereseaza timpul pentru ca nu sunt din bucuresti...multumesc
help_interioare_auto
PMG_tr

ca timp dureaza aproximativ 3 -4 zile maxim
masu_18
buna ziua,

imbracat volan in piele megane 2.1, un pret? volanul este imbracat in piele din fabrica dar s-a deteriorat...multumesc!
help_interioare_auto
buna ziua

avand in vedere ca a mai fost imbracat va costa 200 ron iar daca nu mai fusese imbracat 300 ron .

o zi buna incontinuare
sorin1983
volan, schimbator si fusta ... un pret pt pachet? megane 1, nu a mai fost imbracat volanul.
help_interioare_auto
BUNA ZIUA
volanul ,schimbatorul si fusta va costa 400 ron tel 0723 580 943 Adrian
help_interioare_auto
buna ziua .
din pacate nu pot folosi pm asa ca pentru programari va rog sunati la tel 0723 580 943.Adrian

iar luna aceasta membri clubului Dacia si Renault beneficiaza de reducere la schimbatorul de viteza nuca + fusta la numai 70 ron sau daca doriti duat fusta 40 ron
salamandra2222
Salut m-ar interesa si pe mine tapiteria la un megane hatchback cea de pe fetele de usi cu material textil negru (acum nu stiu ce materiale textile aveti) cam cat ar costa. Multumesc
help_interioare_auto
Salut m-ar interesa si pe mine tapiteria la un megane hatchback cea de pe fetele de usi cu material textil negru (acum nu stiu ce materiale textile aveti) cam cat ar costa. Multumesc

buna ziua

pentru tapitarea fetei de usa va costa 150 ron bucata cu piele naturala pentru mai multe detalii la tel 0723 580 943
salamandra2222
Buna seara, nu m-am exprimat corect as dori materialul textil de pe usa sa il inlocuiesc tot cu material textil deoarece este arsa ( tapiteria) cu tigara in unele locuri decamdata nu sunt finante pentru piele ar fi frumos, la ce pret ar ajunge . Mulumesc anticipat.
help_interioare_auto
Buna seara, nu m-am exprimat corect as dori materialul textil de pe usa sa il inlocuiesc tot cu material textil deoarece este arsa ( tapiteria) cu tigara in unele locuri decamdata nu sunt finante pentru piele ar fi frumos, la ce pret ar ajunge . Mulumesc anticipat.


eu am ceva material textil si ar costa 100 ron fata de usa acum in finctie de material exista material textil care depaseste pretul pieli sau daca tot va place pielea pentru fata de usa putem pune o piele ecologica iar pretul ar fi acelasi 100 ron fata de usa
s3rgiulicu
buna ziua.
doresc sa retapitez, in piele, capacul de la cotiera, schimbatorul de viteze (fusta si nuca) si volanul, pentru un Megane 2.
mentionez ca ele au fost imbracate din fabrica in piele doar ca vreau sa le imbrac in pielea neagra si cusaturile sa fie cu ata rosie.
iar legat de volan, vin cu o intrebare. se poate "reconfigura" forma lui, adica sa ii aplicati, pe sub piele, ceva care sa ii confere o forma putin mai sportiva? adica putin mai gros, mai moale si cu suport mai facil pentru maini?

va rog sa imi spuneti un pret, estimativ si timpul de executie
help_interioare_auto


Buna ziua .
referitor la volan in principiu se poate ingrosa putin ca pret pentru volan avand in vedere ca a mai fost imbracat va costa 250 ron ,schimbatorul de viteze nuca plus fusta 70 ron iar capacul de la cotiera va trebui sa il vad dar in mare intre 50 si 100 ron
speedman
Buna seara, puteti inlocui materialul de pe plafonul unui Saab 900?
Daca da, as dori sa stiu cat ar costa cu material textil sau cu piele naturala/ecologica.
Multumesc.
speedman
Am gasit in provincie cu 250 de lei.
Multumesc, oricum, de promtitudinea raspunsului.
help_interioare_auto
buna ziua pe anul asta imi cer scuze pentru neacordarea raspunsului la timp dar abia acum am venit din concediu
help_interioare_auto
Efectuam tapiterii auto de inalta calitate.
help_interioare_auto
Buna ziua.
Din pacate nu pot raspunde mesajelor private .

volanul daca a mai fost imbracat va costa 250 ron daca nu a mai fost imbracat va costa 350 ron iar laterala sezutului 200 ron.
help_interioare_auto
oferta de 1 martie valabila pana pe 8 martie

fusta schimbator -50 ron
fusta frana de mana -50 ron
interior piele naturala import italia(scaune fata ,bancheta spate plus tetiere) 600 euro

Adrian
Contact 0723 580 943
xcosti
salut,

am vorbti cu tine la tel aseara iti atasez poze cu volanul.

mersi.
help_interioare_auto
salut
ok astept un telefon
stan klaudiu
fete de usi r25 reconditionati si daca da la ce pret aproximativ
help_interioare_auto
buna ziua

reconditionam dar un pret fix nu iti pot zice pana nu alegem materialul si stabilim daca duar partea tapitata sau toata fata de usa
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.