Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Eleron Scenic
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Diverse > Tuning
ScenicFan
Caut un eleron pentru Scenic din 2001.

Aș rugă și link de unde pot achiziționa.

Mulțumesc.

<span class='edit'>12 Jul 2010, 18:13:</span>
Nimeni nimic?
Nici măcar ceva ce s-ar potrivi?
ScenicFan
Totuși, ceva sfaturi? Idei?
ScenicFan
QUOTE(black_alienware @ 14 Jul 2010, 23:11)



Fi binecuvântat!

18 Jul 2010, 16:18:
Oare se potrivește cel de 2003 pe RXE 2001?


Scenic 2003 fara stop frana -> http://www.auto-styling.ro/eleron-renault-...na-p-10013.html

Dacă nu, dacă aș vrea ceva bodykit pentru el (nu prea există), sunt ceva piese asemănătoare cu alt model de reno?
black_alienware
Nu cred ca se potriveste.

Iar Body Kit gasesti aici : http://www.magnatuning.ro/ro/products/427/Scenic

Asta cred ca sigur se potriveste.
R19/16v
Una la mana - ala e eleron de Scenic II.
A 2a la mana - e hidos!
black_alienware
Cele de Scenic I dupa acel site arata chiar bine. Nici eu nu inteleg de ce iti place tie ala de Scenic II.
ScenicFan
QUOTE(black_alienware @ 18 Jul 2010, 19:24)
Cele de Scenic I dupa acel site arata chiar bine. Nici eu nu inteleg de ce iti place tie ala de Scenic II.
*




Scuzați-mă. Aveți dreptate. După o reinspectare a pozei și al mașinii, chiar arată hidos.
Ce părere aveți de:

Se pare că site-ul e down. Am să postez link-ul când revine.

black_alienware
Asta mi' se pare cel mai ok. Cu tot cu vopsit + curier cred ca o sa ajungi pe la 6-700 lei ... daca esti dispus sa dai banii astia eu zic ca e cea mai buna alegere.
ScenicFan
QUOTE(black_alienware @ 20 Jul 2010, 08:41)
Asta mi' se pare cel mai ok. Cu tot cu vopsit + curier cred ca o sa ajungi pe la 6-700 lei ... daca esti dispus sa dai banii astia eu zic ca e cea mai buna alegere.
*




Vopsitul pot să-l obțin gratis. Cunosc un atelier.
Mulțumesc pentru părere. Când se va aprinde ledul de "ai destui bani pentru a cumpăra un eleron", îl voi achiziționa. Revin cu poze atunci.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.