Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nokia N8
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > In Car Entertainment > GSM Zone
DragosP
Nu-s lămurit: a apărut la noi sau nu?
După specificații pare o sculă mișto, numa' telefon nu mai e ăla, da' e impresionant să vezi câte au înghesuit în el.
Filip
Cica e ultimul "flagship" nokia cu symbian. Urmatorul "N" va avea ceva bazat pe linux.
Hack
Pai N900-le are SO bazat pe Linux.
C@talin
andoid o sa sparga c-am toate sistemele tongue.gif
rtBK
e frectie android, dar nici cu maemo nu mi-e rusine. Am N800 si i-a durut in basca pe cei de la nokia de softuri ( in mod special soft gps ). Acum probabil ca e putin diferit.
venom21
Salut.
Am un N8 luat la liber de vre-o saptamana.Camera este super mijto , functiile touch sunt chiar Ok si merge si gps-ul fara trafic de internet ( ca doar de aia are GPS si A-GPS).Pana sa invat sa il folosesc cat de cat mi-a mancat 20 Eur deoarece widget-urile de pe ecran se conecteaza non stop la Internet daca nu le dezactivezi.
Daca mai are careva N8 si crede ca ne putem ajuta reciproc cu informatii astept reply-uri aici sau eventual PM.
Stima!

P.S : Pozele sunt dementiale
argon
Imi place principiul cu bateria lui.
venom21
E ok faza cu bateria.Au preluat-o de la Iphone presupun.
Momentan ma duce cam 2-3 zile bateria pentru ca nu am jocuri pe el si nu prea am timp sa il folosesc fiind toata ziua la munk
Lostboy
@Dragoș - eu am avut de ales între desire și n8, aveau același preț.
C@talin
cand am zis io ca android o sasparga in topiucu asta?

voi batman batman icon_mrgreen.gif
DragosP
QUOTE(Lostboy @ 15 Feb 2011, 13:04)
@Dragoș -
*


Bravos!
Ai văzut când am scris eu aici?
Lostboy
blush.gif
Fyrestarter
Stie cineva de ce nu ma pot conecta la ovi store cu Nokia n8? Zice con indisponibil, con nereusit. Nici update soft de pe tel nu merge. Nici macar nu ma anunta ca sunt update-uri disponibile. Mersi
venom21
Verifica conexiunile de net
Fyrestarter
Am abonament cu internet si merge. La ce conexiuni te referi? Fii te rog mai explicit. Mersi.
venom21
Eu nu reuseam sa ma conectez de loc la internet intr-o perioada desi aveam trafic .
Dupa ce am curatat cookie nu am mai avut probleme.
Am setat cand gaseste conexiune wireless sa se conecteze direct pe ea.
Daca poti sa intri pe alta pagina , numai pe ovi nu , este posibil sa ai nevoie de update la ovi store.
Mergi la orice orange shop sau vodafone si te ajuta cei de acolo
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.