Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Motiv suspendare
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum > Probleme administrative
eduardsebe
Am primit suspendare de 7 zile pe motivul atac la persoana si ii cer socoteala moderatorului claus pentru ce mi-a dat acea suspendare si warn 10%...pai ori warn ori suspendare..ma rog.
Eu as vrea sa stiu conform regulii "Este necesar ca moderatorii sa dea explicatii pentru actiunile lor atunci cand un utilizator cere expres acest lucru" motivul real al suspendarii.
Pe messenger nu a avut curajul sa raspunda.
In urma cu o saptamana eu am postat un replay cu link catre blogul lui Flamingo la fel cum a facut si Razzor cu toate ca numai eu mi-am luat suspendare.
Nu suport astfel de magarii si pretexte ieftine ca eu sa iau o pauza de 7 zile,asta arata comportamentul josnic al unui moderator.
Astfel as dori niste detalii amanuntite il legatura cu acest lucru si rog pe cei care habar nu au de subiect sa nu se bage.
Manuel
Sincer, eu nu stiu de ce-ti mai pierzi timpul pe un forum care are niste moderatori de care te doare-n pix si care sunt niste janghine. Nu-i pacat de timpul tau pretios?


*** added by moderator ***
Pentru cei care nu stiu sa citeasca printre randuri, asta este o gluma (nu mai dati report la postul asta)
claus
suspendarea n-a fost doar pt linkul respectiv ci si pt invitatia la injuraturi la adresa unui moderator

cum adica ori warn ori ban? ele asa vin, doar impreuna

de unde si pana unde n-am curaj sa raspund ? cumva nu ti-am raspuns aici ? ca doar messengerul e ceva personal, unde pot selecta cine sa imi scrie si cine nu smile.gif

si de unde atata "ceri socoteala" ?
Liviu
Omul a cerut drept la replica. Uite, dreptul ti s-a oferit.
eduardsebe
Multumesc pentru promtitudine smile.gif


As dori sa stiu si eu mai exact acea injuratura adresata acelui moderator.
Desigur ai sarit repede pe mine sa ma suspenzi la fel ca si cu warn-ul acela "pupincurist" asta sa te citez.Chiar nu ai avut de ce sa ma banezi si astfel ai cautat tu nod in papura sa-mi dai pauza 7 zile...
claus
cumva n-ai fost tu cel care a scris "s-a dat drumul la postari pe blog, sa il injure cine nu il injurase pana acum" ?
sau e vreo conspiratie si are si altcineva parola de la userul tau? radmasa.gif

nu inteleg ce urmaresti cu topicul asta si cu atitudinea ta, in loc sa fii multumit ca ai avut parte de o pauza de doar 7 zile (avand in vedere circumstantele, istoricul de warn, samd) wink.gif
eduardsebe
din cate stiu eu posturile sterse raman totusi in arhiva...reciteste ce scrie acolo si vei intelege ca am scris cu privire la cei anonimi care injurau forumul,cum ca nu e frumos din partea lor...dar tu ai citit printre randuri si ai sarit repede cu suspendarea

27 May 2010, 16:59:
Gata?
S-a dat uitarii asa repede?
IRONICK
QUOTE(claus @ 26 May 2010, 17:33)
s-a dat drumul la postari pe blog
Ce este ala blog? Un fel de forum cu un singur user unde isi expune frustrarile personale?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.