Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nu imi mai gasesc anuntul
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum > Probleme administrative
ruse_lau24
Am avut un anunt ceva de genul : vand machete dacia logan ..., am pus pretul si cineva s-a trezit sa spuna ca are el tot aceeasi macheta la un alt pret (a pus si pretul )


Iar eu in replica am pus un extras din regulamentul bursei

5. a ) Nu se admit posturi offtopic, de exemplu posturi de genul: "Da scump mai este", "Am eu mai ieftin" etc. Toate posturile de genul acesta vor fi sterse iar autorul lor va fi avertizat prin sistemul de warn al forumului. In cazul in care se acumuleaza trei abateri pe aceasta tema, in decurs de maxim 2 luni de la prima abatere, utilizatorului respectiv va fi banat 3 zile.

La sfarsit sub acest extras am scris ceva de genul " AR TREBUII SA-SI FACA TREABA UN MODERATOR ..."


Lacare drept replica nu mai apare anuntul la bursa

ESTE NORMAL ACEST LUCRU ?

Mie mi se parea normal sa fii anuntat sub o anumita forma de genul THREAD CLOSED din nerespectarea condiiilor ..., nu sa stau sa caut anuntul de nebun sad.gif

MULTUMESC anticipat (rog si astept un raspuns din partea unui moderator ...)
pastrama
http://www.daciaclub.ro/-t182507.html

Scrie acolo problema ta, te rezolva ei.
DragosP
Nu-l mai găsești pentru că n-ai trecut prețul.
ruse_lau24
Aveam postat pretul , si culmea ca a fost sters dupa aprox. 2 saptamani ...(poate ca am nu am respectat in tocmai regulamentul la inceput dar pe urma m-am conformat ,) faza e ca dupa ce am postat ceea ce am scris mai sus a disparut (azi nu l-am mai gasit... )
DragosP
QUOTE(ruse_lau24 @ 23 May 2010, 19:18)
Aveam postat pretul , si culmea ca a fost sters dupa aprox. 2 saptamani ...(
*


Contează când după cât timp a fost șters? Prețul se afișează în primul post!
ruse_lau24
ok am inteles , se poate inchide thread

Multumesc pt ajutor smile.gif
ruse_lau24
Mi-a inchist acel thread pe care mi-l arata se victoras2001


intrebarea mea este, de ce?


O explicatie se poate din partea unui moderator, sau poate din partea aceluiasi care mi-a inchit acel thread?

sad.gif
Ov
log-ul de warn ti l-ai citit?
luclapin
Buna ziua!Pentru a nu mai deschide un topic nou intreb si eu aici ,poate imi raspunde un moderator:
Am avut un topic deschis la bursa auto ,legat de vanzarea unui autoturism Dacia Supernova care a disparut fara sa primesc nici o notificare.Din ce motiv a fost sters topicul meu?Multumesc anticipat pentru raspuns!
cmandrei
Buna ziua,

Din pacate a fost sters "din cauza" regulamentului de la Bursa http://www.reno.ro/index.php?act=announce&f=5&id=2 ... adica ati scris un mesaj mai repede fata de cel anterior postat mai repede/intr-un interval mai mic de 24h.

Intr-adevar trebuia sa primiti un warn de 10% si stergea topicului.

Spor,
luclapin
Problema rezolvata!Multumesc cmandrei!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.