Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Doi utilizatori - tata si fiu
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum > Probleme administrative
DanCVA
"Conform observatiei lui klaus - Cabasse_tronic si megane_brotac ne-au parasit definitiv pentru ca ambele usere apartineau aceluiasi individ."

Referitor la megane_brotac si Cabasse_tronic cred ca s-a facut o eroare. Sunt doua persoane din aceesi familie, tata si fiu, care pe langa pasiunea pentru Renault se ocupa si cu ceva dezmembrari.
Ce-i drept, eu m-am intalnit doar cu batranul, care conducea ambele masini.

Cred ca se putea o avertizare in loc de ban.

Eu am gasit de cuviinta sa expun problema aceasta, ca o exceptie, care apare.
klaus
Observatia care eu am facut-o am facut-o la bursa, fara macar sa stiu daca au sau nu acelasi IP.
Intr-un topic de vanzare a unuia raspunde la intrebari celalat, care apoi modifica textul si scrie in locul raspunsului "off topic" dupa care "celalat" user tzop cu raspunsul...
Si uitandu-ma eu pe posturile celor doi ce sa vezi? Aceleasi greseli gramaticale, acelasi tip de scris in fraza, acelasi mod de a pune doar 2 puncte de suspensie in loc de 3, aceleasi ticuri verbale (sa le spun expresii specifice de limba straina) etc.

Eu personal ma indoiesc ca-s 2 persoane diferite, chiar de se spune ca-s tatal si fiul si or locui in aceeasi casa. Eu nu am intalnit pana acum 2 persoane diferite sa aiba acelasi mod identic de scris si exprimare. In general personalitatea individuala isi spune cuvantul.
argon
o persoana, sau doua, mare pirdere...oricum se ocupa(u) doar cu specula nesimtita si offtopic pe sectiunea bursa fara activitati pe alte sectiuni.
Bacu
mai fratilor eu il cunosc pe stefan (megane_brotac), am luat cate ceva de la el, cred ca s-a facut o greseala. mai argoane, ce intelegi tu prin specula nesimtita la sectiunea bursa? ce dreaku mai suntem pe vremea comunismului sa fie vorba de specula cand vinde cineva ceva?? si daca nu era activ decat pe bursa ce? scrie undeva in regulament ca trebuie sa fii activ pe toate sectiunile sau ce??
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.