Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: STICKER F1 TEAM PATRATELE
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Diverse > Tuning
gerard407
Buna ziua .Am o mare rugaminte ,m-ar interesa sa dimensiunile fata/spate pt stickerul acela cu patratele ...poate ma poate ajuta cineva sa le gasesc intr-un format(corel) la dimensiunea celor originale de la renault.

PS eu am un Megane 2.1 cu kit-ul rs .Poate ma ajutati sa-l gasesc...ca am cautat peste tot dar n-am gasit sad.gif Va multumesc anticipat!. blush.gif
aragon
salut '' gerard407 '' asa ceva am vazut intr-un catalog la Meridian Vest si din cate imi aduc aminte era undeva la 40-50 euro acum un an
gerard407

SAlut aragon , problema e ca nu am gasit niciunde sa aiba meridian vest astfel de stickere sad.gif .Mai concret poti sa-mi dai un site sau un nr de tel care intr-adevar are stickerel acestea si la dimensiunile originale de la renault?

PS: Mi-ar fi de un mare ajutor aceste informatii ,iar pe acest site am vazut diferite persoane care fac dupa ochi si nu mi se pare ok ,pt ca la final produsul o sa arate ca nuca in perete....Eventual sa platesc o copie exact cu cea originala . Iti multumesc anticipat ..poate ma poti ajuta ,sau alte persoane care au citit acest topic.
aragon
Salut,singura informatie pe care eu pot sa ti-o dau este;tu trebuie sa te deplasezi la ei si sa vorbesti cu unul dintre consilieri de la renault, si sa il intrebi ce alte accesori mai au pentru renault .Roaga-l sa-ti arate si catalogul cu accesori.Eu asa am facut.Bafta.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.