Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: a 2 a cheie + telecomanda alarma
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Scenic, Scenic RX4, Scenic II, Grand Scenic, Koleos
littlebadboy
sal. daca este printre voi cineva care a cumparat un scenic 1.9 dci din 2003 culoare rosu(visiniu) cu numarul anterior CT 84 FYZ , ii pot oferii si cea de a 2a cheie cu chip si telecomanda de la alarma. masina a fost vanduta anul trecut in toamna la samsari in Constanta. ptr detalii dati PM.
littlebadboy
se pare ca cel care a cumparat masina nu se afla printre noi pe forum.....
littlebadboy
sau poate si-a facut deja o a doua cheie.
littlebadboy
sal. am vazut masina in Mangalia,jud. Constanta dar, nu am avut timp sa iau legatura cu propietarul.daca vreun coleg de forum il cunoaste va rog sa-l anuntati,poate ca el nu are nicio treaba cu forumul.....
Pavel ioan
Buna ziua.ma puteti ajuta si PE mine am problema cu inchidere si deschidere la telecomanda de la cheie ñu mai por inchide si deschide .renault megan scenic 99 dti
Camy
Buna ziua. Ma.poate ajuta cineva cu un sfat. Cardul nu este recunoscut si nu o pot inchide
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.