Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: UNDE ESTE ANUNTUL MEU?
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Probleme forum > Probleme administrative
EXOD
am si eu o rugaminte. am postat ieri un anunt in legatura cu vanzarea unei masini laguna alize iar in aceasta seara nu il mai gasesc, daca cineva ma poate ajuta sau imi poate spune ce se intampla si de ce a fost sters ? sau unde a disparut. Va multumesc !
R19/16v
Ai citit regulamentul de la bursa?
Ai vazut ca n-ai voie sa vinzi masini neinmatriculate in romania?
Zi merci ca nu a ajuns anuntul tau la bursa, altfel regulamentul ma obliga sa te banez 15 zile.
EXOD
atunci imi cer sincer scuze. a fost greseala mea. am crezut ca daca are acte si numere valabile si poate fi inscrisa este ok, dar inca o data scuze. mersi frumos. o seara buna
bogdan_bok
sa citim?
ce sa citim?
regulament?
ce regulament?
@ EXOD, ne bucuram sa avem un nou membru, dar asta nu e un loc bun unde sa scapi de o laguna cu volan pe dreapta.
venind din UK ai putea sa traduci usor termanul (colocviu, adunare, simpozion).

scuze de OFF
R19/16v
Regulamentul pe care l-am acceptat cu totii!
bogdan_bok
@ r19/16v glumeam sau mai bine zis ironizam, dat fiind ca unii nu vor sa fie colegi ci doar sa-si atinga anume scopuri, si atunci ce rost mai are sa citeasca...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.