Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: tuning dacia duster
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Diverse > Tuning
gonzolica
cam asa as dori sa cumpar o dacia duster.
Daca poate cineva tuna asa , sunt amator

am pus si varianta cu farurile originale ca sa nu-i chinuim prea mult pe constructori
Master01
Arata tare asa tunata. Dar cred ca ar trebui sa coste cam mult in felul asta. De serie nu fac asa ceva, ca nu sunt multi dispusi sa suporte diferenta de pret.
rtBK
q7 ABT... te asteapta.
klaus09
Inca o data iti spun : E super! Sper sa se gaseasca cineva sa realizeze un tuning la un pret decent, in acest mod. Ar fi extra..... Ai facut exact ce trebuia ,cel putin la exterior, ai facut-o cu adevarat "masina tot teren".Ai venit perfect cu modificarile, atat la faruri, dar mai ales la partea din spate.
Catalinmodena
Chiar ma intrebam cand o sa apara si un astfel de topic tongue.gif .Arata bine,insa e prea incarcata grila fata.Era mai ok cum este pe topicul dedicat,parca tot de tine "stiilizata"!
gonzolica
QUOTE(Catalinmodena @ 3 Jan 2010, 11:55)
Chiar ma intrebam cand o sa apara si un astfel de topic tongue.gif .Arata bine,insa e prea incarcata grila fata.Era mai ok cum este pe topicul dedicat,parca tot de tine "stiilizata"!
*




da tot de mine era, dar acolo am facut-o pe bugetul Dacia biggrin.gif , aici am facut cum as fi vrut eu pt mine ca sa dau si prin boscheti cu ea wink.gif .

3 Jan 2010, 18:28:
si o laterala
bahrim II
Arata BESTIAL rolleyes.gif

22 Jan 2010, 21:25:
Arata BESTIAL rolleyes.gif
Mateiul323
nu mi se pare foarte "tunnata" doar incarcata cu plastice...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.